Şevkat Yerimdar Niko Kimdir ? Burak Demir

Başrollerinde Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Salih Kalyon, Murat Akkoyunlu, Suzan Aksoy ve Pascal Nouma’nın yer aldığı Şevkat Yerimdar 26 Mayıs Cuma akşamı 20. 00 da FOX TV’de izleyicisiyle buluşuyor.

Mahalledeki bir çok dükkanın sahibi olan saygıdeğer Cevdet Bey’in kızı Esin ile yine aynı mahallede yumurta dükkanı olan Şevkat Yerimdar arasında yaşanacak olan aşk hikayesini anlatan Şevkat Yerimdar ilk bölümüyle 26 Mayısta Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Şevkat Yerimdar Niko Kimdir ?

Mahalle muhtarıdır. Çok bilmiştir, hep ermiş gibi konuşur, kıssadan hisse hikayeleri anlatır. Buna karşın ayakları yere basan biri değildir. Şevkat’in bir numaralı arkadaşıdır.. Bahar ile kardeştir. Marika’nın oğludur. Annesi Rum, babası Türk’tür. Babası vefat etmiştir.

Şevkat Yerimdar Burak Demir ?

3 Kasın 1978 yılında Ankara’da doğmuştur. Bilkent Üniversitesi Mssfo Tiyatro  Oyunculuk mezunudur. 2007 Yılında İstanbul Bahçeşehir  Üniversitesinde İleri Oyunculuk Mezunu olmuştur. 2002-2006 yılları arasında Bilkent Üniversitesinde  tiyatroda rol almıştır. ekranları sevilen filmi Sağ Salimde de görev yapmıştır.2013 yılında  Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol almıştır.

Şevkat Yerimdar 1.Bölüm Fragmanı :

 

dizibilgi google play