Şevkat Yerimdar Gizem Kimdir ? Canan Maktal

Burak 24 May 2017 Şevkat Yerimdar  0

Başrollerinde Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Salih Kalyon, Murat Akkoyunlu, Suzan Aksoy ve Pascal Nouma’nın yer aldığı Şevkat Yerimdar 26 Mayıs Cuma akşamı 20. 00 da FOX TV’de izleyicisiyle buluşuyor.

Mahalledeki bir çok dükkanın sahibi olan saygıdeğer Cevdet Bey’in kızı Esin ile yine aynı mahallede yumurta dükkanı olan Şevkat Yerimdar arasında yaşanacak olan aşk hikayesini anlatan Şevkat Yerimdar ilk bölümüyle 26 Mayısta Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Şekat Yerimdar Gizem Kimdir ?

Güzel, akıllı ama alaycı ve şımarık bir kızdır. Esin’in yakın arkadaşlarından biridir . Ağabeyi Bora ile birlikte aynı evde oturur, turizm şirketini beraber  yönetirler. Zengin aile çocuğu olduğu için hayatta hiç zorlanma yaşamamıştır. Yüzeysel bir yaşam sürmektedir. Hayat herkes için kolay sanmaktadır.

Şevkat Yerimdar Canan Maktal Kimdir ?

6 Mayıs 1982 yılında İzmir de doğan Güzel oyuncu 174 cm boyunda ve yaklaşık olarak 55 kg’dir. Eğitimini Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarında  Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Oyunculuğa başlamasında yardımcı olan Köprü dizisidir. Yahşi cazibe dizisinde de rol alarak ün kazanmıştır.Daha sonra Dönüşüm adlı bir filmde rol almıştır. Başarılı oyuncu Canan Maktal Şevkat Yerimdar dizisinde de rol alacaktır.

Şevkat Yerimdar 1. Bölüm Tanıtımı :

Şevkat Yerimdar Selami Neden Yok Neden Ayrıldı
Şevkat Yerimdar Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular
Şevkat Yerimdar Yeni Sezonda Devam Edecek mi?
Şevkat Yerimdar’a Hangi İsim Dahil Oldu ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir