Şevkat Yerimdar Esin Uçar Kimdir ? Başak Parlak

Burak 22 May 2017 Şevkat Yerimdar  0

Başrollerinde Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Salih Kalyon, Murat Akkoyunlu, Suzan Aksoy ve Pascal Nouma’nın yer aldığı Şevkat Yerimdar 26 Mayıs Cuma akşamı 20. 00 da FOX TV’de izleyicisiyle buluşuyor.

Mahalledeki bir çok dükkanın sahibi olan saygıdeğer Cevdet Bey’in kızı Esin ile yine aynı mahallede yumurta dükkanı olan Şevkat Yerimdar arasında yaşanacak olan aşk hikayesini anlatan Şevkat Yerimdar ilk bölümüyle 26 Mayısta Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Şevkat Yerimdar Esin Kimdir ?

Cana yakın, kafası karışık, eğlenceli bir kızdır. Damarına basılırsa keçi gibi inatçıdır. Ressam, heykeltıraş ve seramik işiyle uğraşmaktadır.Üniversiteyi Fransa’da okumuş, on yıl Paris’te yaşamıştır. Babası zengin biri ve antikacıdır. Annesini küçük yaşta kaybetmiş, el bebek gül bebek büyümüştür. İstanbul’a dönünce resim atölyesi kurmaya ve sanat galerisi açmaya karar verir. Şevkat’in üst katına yerleşir. Karşısındaki dükkana galeri açar.

Şevkat Yerimdar Başak Parlak Kimdir ?

3 Kasım 1988 doğumlu güzel oyuncu Tekirdağlıdır. 170 Cm boyunda ve yaklaşık 55 kg’dır. Eğitim hayatını Maltepe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olmuştur. Sinema,dizi hayatına başlamasında etken rol oynayan unsur ise reklamlardır. Reklamlarda tanındıktan sonra Sır Kapısı dizisinde rol almıştır.Yol almasında etken olan dizi ise Doktorlardır.

Şevkat Yerimdar 1.Bölüm Fragmanı :

Şevkat Yerimdar Selami Neden Yok Neden Ayrıldı
Şevkat Yerimdar Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular
Şevkat Yerimdar Yeni Sezonda Devam Edecek mi?
Şevkat Yerimdar’a Hangi İsim Dahil Oldu ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.