Şevkat Yerimdar Cuma Kimdir ? Murat Akkkoyunlu

Başrollerinde Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Salih Kalyon, Murat Akkoyunlu, Suzan Aksoy ve Pascal Nouma’nın yer aldığı Şevkat Yerimdar 26 Mayıs Cuma akşamı 20. 00 da FOX TV’de izleyicisiyle buluşuyor.

Mahalledeki bir çok dükkanın sahibi olan saygıdeğer Cevdet Bey’in kızı Esin ile yine aynı mahallede yumurta dükkanı olan Şevkat Yerimdar arasında yaşanacak olan aşk hikayesini anlatan Şevkat Yerimdar ilk bölümüyle 26 Mayısta Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Şevkat Yerimdar Cuma Kimdir ?

Semtin tesisatçısıdır. Trakyalı olan Cuma  Son derece gevşek, sakar bir ustadır. Bir şeyi yaparken başka bir şeyi kırar.Hiç altta kalmaz, daima mazereti vardır. İnsanların her sorununu çözeceğini iddia eder. Bunu başardığı da olur. Esin’in mahalleye gelmesi hayatını değiştirir. Hayal edemeyeceği kadar yükselir.

Şevkat Yerimdar Murat Akkoyunlu Kimdir ?

20 mayıs 1973 doğumlu  tecrübeli oyunculu Bursa da doğmuştur. Devlet Operası Ve Balesi Gençleri  Yardımlaşma Vakfı (TABOV) da tiyatro hayatına başlamıştır. Aynı zamanda TRT için çocuk programları yapmıştır. 2014 Yılında Ruhumun Aynası adlı dizide rol almıştır. Aynı yıl Murat Akkoyunlu Çakallarla Dans filminde Şevket Çoruh,İlker Ayrık gibi isimlerle  beraber başrol oynamıştır.

Şevkat Yerimdar Tanıtım Fragmanı :

dizibilgi google play