Şevkat Yerimdar Bora Kimdir ? Barış Murat Yağcı

Burak 23 May 2017 Şevkat Yerimdar  0

Başrollerinde Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Salih Kalyon, Murat Akkoyunlu, Suzan Aksoy ve Pascal Nouma’nın yer aldığı Şevkat Yerimdar 26 Mayıs Cuma akşamı 20. 00 da FOX TV’de izleyicisiyle buluşuyor.

Mahalledeki bir çok dükkanın sahibi olan saygıdeğer Cevdet Bey’in kızı Esin ile yine aynı mahallede yumurta dükkanı olan Şevkat Yerimdar arasında yaşanacak olan aşk hikayesini anlatan Şevkat Yerimdar ilk bölümüyle 26 Mayısta Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Şevkat Yerimdar Bora Kimdir ?

Yakışıklı ve havalıdır. Off road ralli pilotudur. Zengin bir  ailenin çocuğudur. Turizm şirketi vardır. Doğa gezileri, rafting turları düzenler. Doğayı sever.  Motorsiklet gezilerine çıkar. Eğlence ve keyif hayatı yaşar. Çapkın bir erkektir. Gizem’in ağabeyidir. Aynı zamanda şuanda Esinin sevgilisidir.

Şevkat Yerimdar Barış Murat Yağcı Kimdir ?

21 Ocak 1991 tarihinde doğan yakışıklı oyuncu İzmir Alaçatı da doğmuştur.191 cm ve yaklaşık olarak 80 kg’dır. Eğitimini İzmir Özel Türk Kolejinde tamamlamıştır. liseyi Şehremeni Anadolu lisesinde okumuştur. Üniversite eğitimini Bahçeşehir Halkla İlişkiler Bölümünde tamamlamıştır. Daha sonra Efes Basketbol takımında 10 sene profesyonel basketbol oynamıştır.

Şevkat Yerimdar 1.Bölüm Fragmanı :

Şevkat Yerimdar Selami Neden Yok Neden Ayrıldı
Şevkat Yerimdar Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular
Şevkat Yerimdar Yeni Sezonda Devam Edecek mi?
Şevkat Yerimdar’a Hangi İsim Dahil Oldu ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.