Şevkat Yerimdar 8.Bölümde Neler Olacak ?

Burak 08 Tem 2017 Şevkat Yerimdar  0

Yapımcılığını Limon Filmin üstlendiği ekranların sevilen dizisi Şevkat Yerimdar reytingleriyle Limon Filmi güldürüyor. Başrolleri Özgürcan Çevik,Başak Parlak, Salih Kalyon,Suzan Aksoy gibi deneyimli oyuncular paylaşıyordur. Şevkat Yerimdar öfke kontrol sorunu vardır. Küçük ve hiçte sakin olmayan mahallede esnaf Şevkat Yerimdar’ı kızdırmaya çalışıyordur.Ve mahalleli Şevkat Yerimdar’ın aynı zamanda en iyi arkadaşlarındandır. Şevkat Yerimdar Esin Uçar ile arkadaş olarak başlayıp ileride aşk yaşama ihtimali de vardır.

Şevkat Yerimdar 8.Bölümde Neler Olacak?

Her diziden sonra fragman yayınlayan Şevkat Yerimdar dizisi bu haftada seyircilerini heyecanlandıracak iki tanıtım fragmanı yayınladı. Bu hafta Cuma günü yayınlanacak olan dizide Şevkat’e  9276 Tl vergi borcu gelir ve Şekat bu duruma sert tepki verir. Ve bu borcu nasıl ödeyeceğini düşünür bu borcu Esin’in kendisine aldığı arabayı satsak ayıp olur mu ? diye Nikoya sorur.

Daha sonra Bozkurt Usta eşinden boşanacağı için  kahvede mahkemede tek çelse de boşanmak için şahit olmasını ister ve kimse cevap vermez bu duruma son olarak Cuma Usta ‘Ben Olurum Be Ya der’ ve ardından kahvede ki herkes Cuma Ustanın yüzüne tükürür.

Ve Daha sonra mahkemeye gider ve tahminimizce Bozkur Usta ve eşi boşanır. Kızlar Şevkat’in Esine  aşık olduğunu defalarca söyler ve ardından Şevkatin çırağı gelir ‘Bunu Şekat Usta Yolladı.’der Aslında bu mahallenin pis bir oyunudur.

Ve bu bölümde Tezene ve İsmail ayrılık yolunda adımlar atarlar ve İsmail buna tepki gösterir. Esinin Arkadaşları yine Şevkat’in Esine aşık olduğunu söylerler. Bunu Söylemenin sebebi ise Şevkat Cuma Ustayla konuşurken Şevkatin Esin’in elinde resmi olmasıdır.

Esin ve Şevkat Kahve içerken İçeriye bir taş atılır ve camdan içeriye girer kağıdın üzerinde Akıllı Ol! yazısı gelir.Bu kağıdın sahibi ise Boranın babasıdır. Daha sonra Esin Boranın babası tarafından kaçırılır.

Şevkat Yerimdar 8.Bölüm Fragmanları ?

Şevkat Yerimdar Selami Neden Yok Neden Ayrıldı
Şevkat Yerimdar Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular
Şevkat Yerimdar Yeni Sezonda Devam Edecek mi?
Şevkat Yerimdar’a Hangi İsim Dahil Oldu ?

“Şevkat Yerimdar 8.Bölümde Neler Olacak ?” üzerine 5 yorum

 1. ZÜLAY dedi ki:

  Heey kizlar gelinn

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Aygul .Ası.Zulay ben de geldım

 2. Asena dedi ki:

  bence o mahalede bişeyler var mesela ilk bolumde pasgal bi harita bulmuştu o harita bi hazinenin yerini gosteri yodu bence oharitanin gostardiĝi yer şevkatin evi ondan bora esinin peşinde boranin babasida mahalede dolaniyo adamlarini yoluyo borada tabiki bu
  hazineyi kacirmamak icin esinin peşinde ve bence cuma usta mahkemede onlarin boşanmasina izin vermicek ve bence esinide şevkat kahramanca boranin babasinin elinden kurtaracak ve şevkat bunun peşini birakmayacak hem o genc kizin aylesinin intikamini alacak hem esini kacirmalarinin hem ona eziyet etmelerinin intikamini alacak hem bora hemdebabasini işini bitirecek

 3. Asi dedi ki:

  Boranin babasi esini neden kaciriyor ya allah allah bide bu cuma ustaya bak ya aralarini actigi yetmiyormus gibi bide kalkmis sahit oluyor ama bence bosanmazlar

  1. AYGUL dedi ki:

   Hahhaa ayy bu cuma tezene ısmail i seviyomya çok komikler valla ben bu dizide mantik aramayi biraktim öyle izloyorum ..boranin babasi oraya bişey yapcak esininde babasi satmiuo oyuzden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir