Seviyor Sevmiyor 5 Şubat Neden Yayınlanmıyor? Final mi Yaptı?

Seviyor Sevmiyor dizisi 5 şubat pazar akşamı 28. bölümü ile Atv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkması bekleniyordu; ancak Atv Seviyor Sevmiyor dizisi ile ilgili önemli bir karara imza attı. Seviyor Sevmiyor dizisi ne yazık ki 5 şubat cumartesi akşamı ekranlarda olamayacak; Atv ekranlarında 5 şubat pazar akşamı Beşiktaş-Fenerbahçe maçının izleyicisi ile buluşacak olması sebebi ile izleyicisi karşısında olamayacak.

Beşiktaş-Fenerbahçe maçı Seviyor Sevmiyor dizine oldukça sıkıntı çıkaracak gibi Seviyor Sevmiyor dizisi zaten 27. bölümü ile 1.77 reyting alarak totalde 40. sırada yer almıştı. Seviyor Sevmiyor dizisi bu aranın ardında ya başarılı bir dönüş yapar yada final

Diziler bu tip futbol maçlarından dolayı izleyicisi ile buluşamayınca izleyici kaybetmeleri çok olası; zira izleyici futbol maçını izlemeyince diğer dizileri izliyor ve yayınlanmayan dizi izleyicisini diğer dizilere kaptırabiliyor.

Seviyor Sevmiyor Son 3 Bölüm Reytingleri

Seviyor Sevmiyor 27. Bölüm ile 29 Ocak 2017 Pazar 1.77 reyting ile 40. sırada
Seviyor Sevmiyor 26. Bölüm 22 Ocak 2017 Pazar 2.28 25. sırada
Seviyor Sevmiyor 25. Bölüm 15 Ocak 2017 Pazar günü 2.79 reyitn ile 17. sırada yer aldı

görüldüğü üzere Seviyor Sevmiyor dizisi zaten final kararı almak üzere Seviyor Sevmiyor dizisinin 12 şubat pazar günü 30. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edeceği açıklandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Seviyor Sevmiyor 12 şubat Final Fragmanı 30. Bölüm

Seviyor Sevmiyor 5 Şubat Neden Yayınlanmıyor? Final mi Yaptı? (5 Yorum)

  1. diziyi gökhan alkan severler amacından sapmış senaryonun düzeltilmesini esas kızın esas oğlanın karşısında değil yanında olması gerektiğini defalarca söyledi yapımcı sahip çıkmayınca dram ve arızalı denizi izlemek istemeyenler başka diziye kaydı gökhan alkan gibi yeteneği kaptırdılar bizimde zamanımızı çaldılar yazık oldu

  2. lütfen bitmesin nolurrrrr ben bu diziyi tek ızlıyom çok güzel bir dizı valla lutfennnnnnn