Seviyor Sevmiyor 20 Temmuz Var mı Yok mu 5. Bölüm 3. fragman

Seviyor Sevmiyor 20 Temmuz Neden Yayınlanmıyor 5. Bölüm

Atv ekranlarında 5. bölümü ile 20 temmuz çarşamba akşamı ekranlara gelecek olan Seviyor Sevmiyor dizisi “Darbe Girişimi” nedeniyle ertelenecek mi? Sevilen dizi Seviyor Sevmiyor 20 temmuz akşamı 20: 00 da Atv ekranlarında olamayacak.

seviyor-sevmiyor-deniz

Atv’den gelen açıklama da 20 temmuz çarşamba günü normal yayın akışına geçeceklerini ve A Haber ile olan ortak haber yayınlarının son bulacağı söylenmişti ancak 20 temmuz çarşamba günü de ortak yayına devam kararı alındı. Bu durumda Seviyor Sevmiyor dizisi  5. bölümü ile 27 temmuz akşamı ekranlarda olacak. Seviyor Sevmiyor hayranları ise Atv Yönetiminden gelen bu açıklama ile oldukça mutlu olmuştu; ancak kara haber çabuk geldi.

Seviyor Sevmiyor 20 Temmuz çarşamba günü kesin olarak Atv ekranlarında olamayacak. Seviyor Sevmiyor yeni bölümü ile 27 temmuz akşamı ekranlarda olacak Peki Seviyor Sevmiyor dizisinde 27 temmuz akşamı neler yaşanacak?

Seviyor Sevmiyor 27 temmuz özeti

Seviyor Sevmiyor dizisi 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor dizisi 5. bölüm 2. fragmanında Yiğit ve Deniz yağmurlu bir günde bir kazaya tanık oluyor. Kazayı gören ve kazadan bir çocuk çıkartan Yiğit ise çok kötü oluyor. Zira Yiğit’de 12 yaşındayken anne ve babasını benzer bir kazada kaybetmiş ve büyük travma yaşamıştı.

Seviyor Sevmiyor 27 temmuz 3. fragmanı

Seviyor Sevmiyor 5. bölüm 2. fragmanı

Seviyor Sevmiyor 5. bölüm 1. fragmanı

Seviyor Sevmiyor 20 Temmuz Var mı Yok mu 5. Bölüm 3. fragman (3 Yorum)

  1. Çok saçma ladilar ya verseler ya diziyi zaten haber izlemek isteyen a haberi izler insanları diziden soğutuyor lar. Izlemeyecgim artık diziyi