Sevgili Geçmiş Neden Final Yapıyor? Neden Bitiyor?

Sevgili Geçmiş Dizisi, Reyting sonuçlarında istediği başarıyı elde edemediği için dizi 8.bölümde ekrana veda edecek. Yapımcılığını Süreç Film, Ali Gündoğdu’nun üstlendiği, Sevgili Geçmiş oyuncu kadrosunda; Ece Uslu, Emre Kınay, Sevda Erginci, Seçkin Özdemir, Melis Sezen, Burak Yamantürk, Özge Özacar, Burak Çelik, Elifcan Ongurlar ve Melih Selçuk yer aldığı Sevgili Geçmiş dizi 8.bölümde ekrana veda edecek.

Sevgili Geçmiş Dizisi Neden Final Yapıyor?

Sevgili Geçmiş, neden bitiyor? Dizi, Bir mektupla hayatları değişen kız kardeşlerin hikayesini anlatıyordu. Sevgili Geçmiş dizisinin önce senaristi, daha sonra yönetmeni değişti. İzmir Urla’da çekimleri yapılan Sevgili Geçmiş, hem yönetmen hem de senarist değişikliği yaptı. Ancak reyting sonuçları düzelmedi. Bilindiği üzere bir projede bazı değişiklikler yapılıyorsa ve bu değişiklik senarist, yönetmen ise, dizi kısa bir süre sonra bitecek demektir.

Kural değişmedi ve Sevgili Geçmiş dizisi de erken final ile biten diziler kervanına katıldı. Final kararı alınan dizi 8. bölümün yayınlanması ile ekran serüvenini sonlandıracak. Sezona iddialı bir başlangıç yapan Sevgili Geçmiş’in 6. bölümünde senarist ve yönetmeni değişmişti.

SEVGİLİ GEÇMİŞ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Sevgili Geçmiş dizisi İzmir’in Urla ilçesinin Kuşçular Köyünde çekiliyordu. Sevgili Geçmiş dizisinin finali ise 13 Aralık Cuma günü yayınlanacak. Cuma günü final yapması ile birlikte yerini yeni başlayacak bir başka diziye bırakacak.

 

dizibilgi google play