Sevgili Geçmiş İpek Kimdir? Sevda Erginci

Burak 11 Ağu 2019 Oyuncu Kadrosu  0

Sevgili Geçmiş İpek Sevda Erginci Kimdir?

Sevda Erginci, Yeni sezonda başlayacak olan Sevgili Geçmiş dizisinde ipek karakterini canlandıracak. Daha öncesinde Yasak Elma dizisinde Zeynep olarak ekranlarda olan güzel oyuncu şimdi Sevgili Geçmiş dizisinde Ece Uslu ve Emre Kınay ile ve diziye katılacak diğer oyuncularla beraber rol alacak.

Senaryosunu Funda Alp’ın yazmakta olduğu diziyi Aydın Bulut yönetecek.

Sevda Erginci Kimdir?

3 Ekim 1993 İstanbul doğumlu. 1.65 boyunda 50 kilo ve Terazi burcudur. 15 yaşından itibaren oyunculuk ve tiyatro ile ilgilenen Sevda Erginci’nin tiyatro ile ilk buluşması Semaver Kumpanya’da çocuk tiyatrosunda “Paki ve Sevgi Çiçekleri” oyunu ile olmuştur.

2012 yılında Özgü Namal ve Ozan Güven’in başrolünü oynadığı Koyu Kırmızı adlı dizi ile televizyon dünyasına adım atan Sevda Erginci, aynı yıl Osmanlı Devletinin son yıllarını konu alan Veda adlı dizide Lamia karakterini canlandırmıştır. Sevda Erginci daha sonra Hayat Bazen Tatlıdır, Karagül ve Ver Elini Aşk dizilerinde rol almıştır.

FOX TV’de yayınlanan Yasak Elma dizisinde Zeynep karakterine hayat veren Sevda Erginci şimdilerde ise, Sevgili Geçmiş dizisinde İpek karakteri ile seyirci karşısına çıkacaktır.

 

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.