Seven Ne Yapmaz

dizibilgi google play
Ecem Çalık Kimdir ? Seven Ne Yapmaz Arzu
Safranbolu’dan İstanbul’a uzanan bir aşk hikayesinin anlatıldığı Seven Ne Yapmaz dizisinde Yusuf Çim ve Seren Şirince başrollerde yer alırken Ecem Çalık, Serhat Parıl, Şeyla Halis, Sertan Erkaçan ve Ferzan Hekimoğlu gibi oyuncular..
Leyla Kader İlhan Kimdir (Seven Ne Yapmaz Aliye)
Safranbolu’dan İstanbul’a uzanan bir aşk hikayesini anlatacak olan Seven Ne Yapmaz dizisinde yeni karakterler birer birer belli olmaya başladı. Yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun yaptığı, senaryosunu ‘Bazı Filmler Yazı Grubu’nun yazdığı dizi 6..
Şeyla Halis Kimdir (Seven Ne Yapmaz Fatma)
Yusuf Çim ve Seren Şirince’nin başrollerde yer alacağı  yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu’nun oturacağı, senaryosunu Bazı Filmler Yazı Grubu’nun kaleme aldığı ve MF Yapım tarafından izleyicisi karşısına çıkacak olan Seven Ne..
Seven Ne Yapmaz Mehmet Kimdir Gerçek Adı
Başrollerinde Yusuf Çim ve Seren Şirince’nin yer alacağı Metin Balekoğlu’nun yönetmen olarak yer alacağı, senaryosunu Bazı Filmler Yazı Grubu’nun kaleme alacağı ve MF Yapım tarafından izleyicisi karşısına çıkarılacak Seven Ne Yapmaz..
Seven Ne Yapmaz Nazlı Kimdir ? (Seren Şirince)
Atv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkması beklenen yeni dizi Seven Ne Yapmaz  ile ilgili detaylar belli olmaya başladı. Daha önce ismi Güllü olarak açıklanan dizinin adının Seven Ne Yapmaz  olarak belirlendiği gelen..