Seven Ne Yapmaz Ozan Kimdir?

Burak 02 Tem 2017 Oyuncu Kadrosu  0

Seven Ne Yapmaz dizisi çok yakında izleyicisi karşısına çıkarılması gerek projerlerden biri. Hatta milliyet. com’un internet sitesinde de Seven Ne Yapmaz dizinin senaryosu ile ilgili bir kaç tüyo da paylaşıldı. Seven Ne Yapmaz isimli senaryo da Ozan isminde yakışıklı bir genç yer alacak. Bu Ozan yakışıklı olduğu kadar uslanmaz bir çapkın da olacak. Üzerinde ki şeytan tüyü ile tüm genç kızların dikkatini çeken Ozan’ın başı ise bir türlü dertten kurtulmayacak.

Ozan her ne kadar değişmek istese de bunu başaramaz ve Ozan’ın peşini kızların bırakmayacağını anlayan Ozan’ın babası ve annesi Ozan’ı halalarının yanına köye gönderir. Ozan’ın köy kızları ile ilgilenmeyeceğini ve köyde biraz da olsa durgunlaşacağını düşünen ailesi yanılır; zira köyde Ozan’ı hayatının aşkı beklemektedir. Ozan köyün çalışkan kızı Nazlı’ya aşık olacak ve çok değişecektir.

Her ne kadar şuanda senaryo olarak kalsa ve çekimlere çıkmasa da Ozan ve Nazlı aşkının bir gün gerçek olacağı ve setlerde izleyeceğimizi düşünüyorum zira konu itibari ile yaz dizisi konseptine çok uygun

Seven Ne Yapmaz dizisinde Ozan karakterine hayat vermesi için teklif gittiğini öğrendiğimiz oyuncu ise Yusuf Çim. Peki Yusuf Çim kimdir? [mavibuton]Seven Ne Yapmaz [/mavibuton]oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız

Yusuf Çim Kimdir?

1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelen yakışıklı oyuncu Yusuf Çim 26 yaşındadır. Aslında başarılı bir çocuk olmasına rağmen meslek lisesi okumayı tercih etmiş ve sonrasında İstanbul Arel Üniversitesi Radyo ve Televizyonculuk bölümünü kazanmıştır. Sektöre ilk olarak Model olarak girse de güzel sesi ile dikkat çekmiş ve albüm çıkarmıştır.

Sonrasında ise 2014 yılında Ezra dizisi ile sinema sektörüne girmiştir. Sinemadan önce ise reklamlarda oynamıştır. Son olarak ise Çilek Kokusu; Hanım Köylü ve İçimde ki Fırtına dizileri ile izleyicisi ile buluşmuş ve Türkiye’de Star olmayı başarmıştır. 

Seven Ne Yapmaz Tanıtım Fragmanı

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

“Seven Ne Yapmaz Ozan Kimdir?” üzerine 1 yorum

  1. UNUTTUM dedi ki:

    YAZMIYORUMVEYAZMAKZORUNDADA DEĞİLİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.