Seven Ne Yapmaz Oyuncuları Kadrosu Konusu ve Karakterleri

Burak 02 Tem 2017 Oyuncu Kadrosu  0

Seven Ne Yapmaz dizisi ilk bölümü ile 6 eylül çarşamba günü Atv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. Başrollerinde Yusuf Çim ve Seren Şirince’nin yer alacağı Metin Balekoğlu’nun yönetmen olarak yer alacağı, senaryosunu Bazı Filmler Yazı Grubu’nun kaleme alacağı ve MF Yapım tarafından izleyicisi karşısına çıkarılacak Seven Ne Yapmaz dizisinin konusu da belli oldu.

Seven Ne Yapmaz Konusu

Ozan isminde çapkın ve yakışıklı bir  genç artık uslanması için halasının yanına köye gönderilir. Ozan’ın anne ve babası Ozan’ı köyü göndermek ile akıllandıracaklarını sanarken Ozan durur mu köyün en narin ve çalışkan kızına aşık olur. Nazlı annesiz büyümüş bir kızdır ve hala açmamış bir çiçek kadar da kırgın ve ürkektir. yatmaya, hazıra alışmış Ozan görür görmez Nazlı’ya vurulur. Ozan’ın nazlıyı hak etmesi için çok çalışması gerekmektedir.

Köyün dedikoducu kızı Hatice Ozan ve Nazlı’yı yan yana görünce laf çıkarır ve Ozan laf çıkmasın diye hatice ile evlenmek zorunda kalır ve hikaye Safranbolu’da başlar

Seven Ne Yapmaz dizisi ile ilgili kesin bilgiler olmasa da dizinin aslında bir Karadeniz dizisi olacağı ve Karabük’ün nadide ilçesi Safranbolu’da bir köyde çekileceği ile ilgili bilgiler de gelmekte.

Seven Ne Yapmaz Oyuncu Kadrosu

Yusuf Çim(Ozan)

Ozan köye babasının onu cezalandırarak halasının yanına göndermesi ile gelen yakışıklı, sorumsuz ve havalı bir çocuktur. Aklı bir karış havada olan Ozan’ın aklından hiç evlilik geçmemiştir. Ozan dedi kodu çıkınca Nazlı ile evlenmek zorunda kalır ancak Nazlı’yı bırakıp şehre o şatafatlı ve züppe hayatına geri döner; ancak geri döndüğünde batmış bir aile şirketi bulur.

Seren Şirince(Nazlı)

Annesi ölmüş babası ise yıllar önce köyden kaçmış; çok temiz kalpli ve güzel bir kızdır. Annesiz babasız Fatma halanın çiftliğinde büyümüştür. Nazlı köyün göz bebeğidir. Ozan tarafından kandırılıp evliliğe ikna edilir ancak Ozan Nazlı’yı bırakıp kaçar. Zira Ozan için evlilik bir zorunluluktan ibarettir.

Ecem Çalık(Arzu AYCI) 

Arzu Nazlı’nın varlığını yıllar sonra öğrendiği kız kardeşidir. Arzu; iyi eğitim görmüş çalışkan bir kızdır. Varlığını bildiği ama hiç tanımadığı ablası Nazlı’nın hayatına girmesiyle her şey çok değişecektir. 

Ferzan Hekimoglu(Sema KOÇAK)

Son olarak Kalbim Ege’de Kaldı dizisinde izleyici karşısına çıkmıştır. Her Şey Yolunda Merkez dizisinde de rol almıştır.

Sema Ozan’a aşık zengin bir kızdır. 

Sertan Erkaçan(Recep)

Sertan ERKAÇAN; 1987 İstanbul doğumludur. Son olarak Rengarenk ve Acil Aşk Aranıyor Dizilerinde rol almıştır

Recep Nazlı’ya aşık köylü bir genç. Çok zengin olmasa da yine de durumları iyidir. Nazlı’yı görünce heyecandan kekeliyor . Nazlı’ nın gönlü olmamasına rağmen, sevgisini göstermekten hiç vazgeçmiyor .

Serhat Parıl(Mehmet Eğilmez)

Mehmet Ozan’ın çocukluk arkadaşıdır. Sorumluluklarını bilen zeki mantıklı bir gençtir. Arzu’yu tanıdıktan sonra Mehmet’in hayatı değişir.

Ulaş Albayrak(Serkan)

1994 Ankara Alntındağ doğumludur. Uluslararası Gaksa Üniversitesi Sahne Sanatları Tiyatro Bölümü mezunudur

Serkan Ozan’ın en yakın arkadaşıdır. İyi bir dosttur.

Hande Özdemir(Sinem)

Son olarak Adını Sen Koy dizisinde Nazan karakterine hayat vermiştir.

Şeyla Halis(Fatma GÜLTEKİN)

1977 İstanbul doğumlu olan Şeyla Halis son yıllarda kilo vererek büyük değişim yaşamıştır. ZEngin Kız Fakir Oğlan dizisinde son olarak kilolu hali ile rol almıştır. Yaklaşık 40 kilo vermiştir. 1977 İStanbul doğumludur ve Akasya Durağı dizisi ile ünlenmiştir.

Fatma Ozan’ın halasıdır. Tam bir anadolu kadını olan Fatma Gültekin Güçlü bir kadın olmasına rağmen tam da bir annedir. Nazlı’ya çocukluktan beri bakıyor ve onu çok seviyor.  Fastma Ana gerçekte Nazlı’nın annesi olmasa da Nazlı’yı büyüten bugüne getiren kadındır.

Leyla Kader İLHAN(Aliye Ekinsoy)

Leyla, Ozan ve Zeynep’in annesidir. Havalı ve gösterişli bir tiptir. Kökeni Nazlı’nın yaşadığı köye dayanır ancak o kültürü çoktan unutmuştur.

Aslıhan MALBORA(Zeynep Ekinsoy)

Zeynep; Ozan’ın kız kardeşidir.

Seven Ne Yapmaz Orhan

Orhan Ozan’ın babasıdır. Orhan bey zengin bir iş adamıdır ve Ozan’ın yaptıklarını bir türlü hazmedememiştir.

Emre Bulut(Hikmet)

Fatma Halanın oğlu

Alper Baytekin(İsmet)

Fatma halanın büyük oğlu

Emin Can SAVAŞ

 

Deniz Gündoğdu

Son olarak Siccin filminde rol almıştır.

 

Deniz GÜNDOĞDU(Nurcan)

Fatma halanın yardımcısıdır.

Berke

Sema’nın spor hocası. Yakışıklı bir genç

Seven Ne Yapmaz Hatice

Seven Ne Yapmaz  dizisinde Hatice köyün önde gelen dedikoducu bekar kızlarındandır. Ozan ve Nazlı’yı bir arada gören Nazlı durumu yanlış yorumlayınca köyde ortalık karışır ve Ozan Nazlı’nın adının çıkmaması için Hatice ile evlenmek zorunda kalır.

Seven Ne Yapmaz Yaşar

Seven Ne Yapmaz dizisinde Yaşar karakteri Nazlı’nın aslında babasıdır. Nazlı görmediği babasını öldü zannetmektedir; ancak Yaşar yaşamaktadır.

Seven Ne Yapmaz 2. Tanıtım Fragmanı

Seven Ne Yapmaz 1. Tanıtım Fragmanı

Daha önce ismi Güllü olarak açıklanan dizinin adının Seven Ne Yapmaz  olarak kesinleşti.

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

“Seven Ne Yapmaz Oyuncuları Kadrosu Konusu ve Karakterleri” üzerine 2 yorum

  1. Şirin dedi ki:

    Seren Şirince Gulli dizisinde oynamuyormu.Yada ikisinde ayni zamanda calisyormu?

    1. Resul ŞANLI dedi ki:

      yok dizinin ismi değişmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.