Seven Ne Yapmaz Ne Zaman Final Yapacak? Seven Ne Yapmaz Reytingleri

Seven Ne Yapmaz dizisi ilk bölümü ile Atv ekranlarında 6 eylül çarşamba günü izleyicisi karşısına çıktı. Seven Ne Yapmaz aldığı reyting ile ne kimseyi sevindirebildi nede üzdü. Seven Ne Yapmaz  1. bölüm ile 4.32 reyting aldı ve kendisine Kanal D’nin Meryem dizisinden sonra 2. sırada yer bulabildi.

Aslında 6 eylül Atv ve Seven Ne Yapmaz dizisi için 2017 2018 sezonun açılışı gibi görünse de gerçekler öyle değildir. Okullar açılır izleyici evine döner sezon öyle başlar. Bu nedenle ben Seven Ne Yapmaz  dizisinin gelecek haftalarda daha yüksek reytingler alabilme şansı olduğunu düşünüyorum; ancak unutulmamalı ki çarşamba akşamlarının 3 yıldır değişmez kralı Diriliş geldiğinde bu reytingler onun için hayal olacaktır..

Seven Ne Yapmaz dizisi eylül ayı sonuna kadar iyi gitse de Diriliş’in gelmesi ile kan kaybedecektir. Ben şahsen Seven Ne Yapmaz dizisi için çarşamba akşamlarının çok mantıksız bir gün. Bence cumartesi veya pazar çok daha mantıklı olurdu Seven Ne Yapmaz için.

Gelelim Seven Ne Yapmaz dizisinde senaryo ve oyuncu başarısına. Seven Ne Yapmaz  dizisi boşlukta izlenebilecek bir dizi izlenimi verdi bana. Yani dizi kendini izlettirdi; ben ilk bölümden daha yüksek reyting beklerdim. Senaryo ise ne yazık ki çok hızlı aktı. İlk bölümde neredeyse hikaye yarılandı. Ben en az 2 ay köy çekimleri beklerdim. En azından kar yağana kadar köyde Ozan’ın Nazlı’yı tavlamak için vereceği mücadele bence eğlenceli olurdu. 

Tabi ki Seren Şirince ve Yusuf Çim gibi dev isimleri köye mahkum etmek zor; ancak zorluk olmayınca reytingde olmuyor. İlk bölümden sonra çekimler şehre alında. Standart yeşilçam senaryosuna bağlandı. Konu intikam. Bu konu size Yeşil Çam’da Tarık Akan ve Filiz Akın’ın yer aldığı Tatlı Dillim filmini getirmedi mi akla. Emine kendisine bırakıp kaçan basketbolcuya şehirde ikiz kardeş yalanı ile ders vermişti.

Seven Ne Yapmaz bence çok fazla ömrü olan bir proje değil. Keşke 10 13 bölümlük yaz dizisi olarak çekilseymiş; sezonda bu kadar bile şans bulamayabilir.

[mavibuton]Seven Ne Yapmaz oyuncu[/mavibuton] kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız

Seven Ne Yapmaz Fragman

dizibilgi google play

Seven Ne Yapmaz Ne Zaman Final Yapacak? Seven Ne Yapmaz Reytingleri (9 Yorum)

  1. Ben bu diziyi cok seviyorum ve izliyorum ama en kisa surede cumartesi gunune alinmasi gerekiyor yoksa herkes ve benim ailemde dahil ona bakacak

  2. Komik dizi güzel ama çarşamba yanlış seçim yeşilçam dizisi olduğu içinde senaryo nun fazla ilerleyebilecegini sanmıyorum

  3. Atvnin çarşamba günü yayınlanan bütün dizileri kısa zamanda final yapıyor diziler güzel olsa bile çarşamba günü izlenmiyor sanki çarşambadan başka gün yok atv inat ediyor çarşambada

  4. Guzel ve eglenceli bir dizi.. Bagirma, kavga, kötü karekterlerden fenalık geldi.. Eğlenceli dizilere hoşgeldiniz diyorum..

  5. Resul bey yazdiklarniza basdan asa hak veryorum aklimi okilumus gibisiniz bende aynen boyle dusunyorum Dizinin senaryosu fena digil ama hersey hizli gelisyo bira tuzu eksik dizinin evvet bu dizi aynen yesilcam dizisi kanl7 surekli yayinlanir

  6. Songül’cim ben 26 yaşındayım sen kaş yaşındasın?
    Serpilim Asim Nurdanım Güzellik Helinim Begüm üm çok şükür iyiyim sizler nasılsınız iysinizdir inşallah