Seven Ne Yapmaz Ne Zaman Başlayacak?

Seven Ne Yapmaz  dizisi 6 Eylül Çarşamba 20.00’da ilk bölümü ile izleyicisi karşısında olacak. Seven Ne Yapmaz  sezona ilk başlayan dizi olacak. 

Seren Şirince ve Yusuf Çim’den çok eğlenceli bir dizi daha Eylül ayı başında Atv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Pazar akşamlarını Seven Ne Yapmaz’a emanet edecek olan Atv’de artık her şey tamamlandı ve dizinin yayın tarihinin gelmesi bekleniyor.

Karadeniz’in en güzde ilçelerinden Safranbolu’da devam eden çekimlerde Seren Şirince ve Yusuf Çim ile birlikte tüm  set gülme krizlerine giriyor. Seven Ne Yapmaz  dizisinin tanıtım fragmanın ağustos ayında gelmesi beklenirken Seven Ne Yapmaz  dizisinin 3 eylül 2017 pazar akşamı 20:30’da ekranlara gelmesi bekleniyor.

Pazar akşamları Kanal D’de Çocuklar Duymasın’da ekranlarda olmaya devam edecek; ayrıca pazar akşamları Star Tv ve Fox Tv’nin de yeni dizi hazırlıkları var. Bakalım daha önce yazlık diziler ile tutturamayan iki isim bu sefer nasıl bir sonuç elde edecek hep birlikte göreceğiz; ancak dizinin çekimlerinin Karadeniz’de yapılması tutkulu Karadeniz insanını kendine çekecektir. Son olarak Yusuf Çim’im de son yıllarda azımsanmayacak kadar hayranı da oldu. Benim tahminim pazar akşamlarının tutunan dizilerinden birisi de Seven Ne Yapmaz  olacaktır. 

[kirmizibuton]Seven Ne Yapmaz Oyuncu [/kirmizibuton]kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız

Seven Ne Yapmaz 3. Tanıtım Fragmanı

Seven Ne Yapmaz 2. Tanıtım Fragmanı

Seven Ne Yapmaz 1. Tanıtım Fragmanı

 

dizibilgi google play