Seven Ne Yapmaz Nazlı Ozan’ı Ne Zaman Affedecek?

Seven Ne Yapmaz dizisi 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Seven Ne Yapmaz dizisinde en önemli sürükleyici konu Nazlı ve Ozan arasında sürüp gelen Savaş. Seven Ne Yapmaz dizisinde Ozan Nazlı’yı babasının evi terk etmesi sonucunda köyde bırakıp şehre gelir. Nazlı ise Ozan’ı bulmak için şehre geldiğinde kardeşi Arzu ile tanışır ve büyük intikam oyunu başlar.

Seven Ne Yapmaz dizisinde ikinci bölümden itibaren hem köylü Nazlı olan Seren Şirince aynı zamanda şehirli Gizem Haznedar olarak Ozan’ın karşısına çıkmış ve Gizem olarak Nazlı’yı kendine aşık etmiştir.

Ozan her ne kadar Gizem’e aşık olsa da Nazlı’yı unutamamış ve Nazlı’ya dönme kararı almıştır. Nazlı Ozan’ı affetmek istese de Ozan’ın Gizem ve Nazlı’nın aynı kişi olduğunu anlama ihtimali nedeniyle Ozan’a gerçekleri anlatmayı ertelemişti.

Diğer taraftan Ozan ise Gizem ile Nazlı’nın aynı kişi olma ihtimali ile yaşıyordu; zira bu ikilemden anca böyle çıkabilirdi; kalbinin bir tarafı köylü Nazlı derken diğer tarafı da Gizem Haznedar demekteydi.

Seven Ne Yapmaz Ozan Gerçekleri Ne Zaman Öğrenecek?

Ozan ve Nazlı hikayesi her ne kadar sürükleyici olsa da bu oyunun haftalarca sürme ihtimali yok. Eğer Seven Ne Yapmaz senaristleri bu oyunu haftalarca daha sürdürmeye devam etmek isterse bu izleyici çok sıkacak ve reyting kaybederek dizi finale doğru yol alacaktır. Bu nedenle Seven Ne Yapmaz dizisinde bu hafta veya 7.  hafta Ozan artık Nazlı ile ilgili gerçekleri öğrenecektir.

Ozan ve Nazlı aşkı başladıktan sonra Ozan eski servetine ve mutluluğuna kavuşacak ancak bu sefer de Ozan ve Nazlı aşkı başka sınavlardan geçecektir. Tabi ki bu tahmin inşallah senaristlerde bizim gibi düşünür; yoksa Seven Ne Yapmaz dizisi 10 bölümü görmeden final yapma tehlikesi ile karşı karşıya kalacaktır.

 

dizibilgi google play