Seven Ne Yapmaz Nazlı Kimdir ? (Seren Şirince)

Burak 02 Tem 2017 Seven Ne Yapmaz  0

Atv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkması beklenen yeni dizi Seven Ne Yapmaz  ile ilgili detaylar belli olmaya başladı. Daha önce ismi Güllü olarak açıklanan dizinin adının Seven Ne Yapmaz  olarak belirlendiği gelen haberler arasında. Başrollerinde kimlerin yer alacağı şuanda açıklanmasa da Yusuf Çim ve Seren Şirince’nin imza attığı yeni dizi olarak düşünülen Seven Ne Yapmaz dizisinin konusu da belli oldu.

Ozan isminde çapkın ve yakışıklı bir  genç artık uslanması için halasının yanına köye gönderilir. Ozan’ın anne ve babası Ozan’ı köye göndererek akıllandıracaklarını sanarken Ozan durur mu köyün en narin ve çalışkan kızına aşık olur. Nazlı annesiz büyümüş bir kızdır ve hala açmamış bir çiçek kadar da kırgın ve ürkektir. yatmaya, hazıra alışmış Ozan görür görmez Nazlı’ya vurulur. Ozan’ın Nazlı’yı hak etmesi için çok çaba göstermesi gerekmektedir.

Seven Ne Yapmaz Seren Şirince Kimdir ?

Seven Ne Yapmaz dizisinde Nazlı karakteriyle karşımıza çıkacak olan Seren Şirince 1 Ocak 1991 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. 26 yaşındaki güzel oyuncu tiyatroya küçük yaşlarda İzmir Han Tiyatrosu’nda başlamıştır. Üniversite eğitimine devam ederken Araf Zamanı ve Aşk Emek İster adındaki dizilerde oynamıştır. Eti Benim O reklemında da oynayan Seren 2015 yılında yayınlanmaya başlayan İlişki Durumu Karışık adlı dizide Ayşegül karakterini canlandırmıştır.

Seven Ne Yapmaz adlı dizide Nazlı karakteri ile sevenlerinin karşısında olacak olan Seren 2016 Yeditepe Üniversitesi 4.Dilek Ödülleri Yılın En İyi Komedi Kadın Oyuncusu ödülünün de sahibi olmuştur. Yeni dizisinde kendisine başarılar dileriz.

Seven Ne Yapmaz Seren Şirince Eti Benim O Reklam Filmi

 

Seven Ne Yapmaz Final mi Yapacak ? Çarşamba Neden Yok ?
Seven Ne Yapmaz Nazlı Ozan’ı Ne Zaman Affedecek?
Seven Ne Yapmaz Ne Zaman Final Yapacak? Seven Ne Yapmaz Reytingleri
Ecem Çalık Kimdir ? Seven Ne Yapmaz Arzu

“Seven Ne Yapmaz Nazlı Kimdir ? (Seren Şirince)” üzerine 1 yorum

  1. Şirin dedi ki:

    Resul abi Elcin Sangu yada Baris Arducun yeni proceleri hakkinda haber yokmu?İkisinide tekrar ekranda izlemek istiyorum.Lutfen cevap verin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.