Seven Ne Yapmaz Mehmet Kimdir Gerçek Adı

Burak 25 Ağu 2017 Seven Ne Yapmaz  0

Başrollerinde Yusuf Çim ve Seren Şirince’nin yer alacağı Metin Balekoğlu’nun yönetmen olarak yer alacağı, senaryosunu Bazı Filmler Yazı Grubu’nun kaleme alacağı ve MF Yapım tarafından izleyicisi karşısına çıkarılacak Seven Ne Yapmaz dizisi için geri sayım başladı. 6 eylül çarşamba günü Atv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak olan dizide karakterlerde belli olmaya başladı.

Seven Ne Yapmaz dizisinde Serhat Parıl Mehmet Eğilmez karakterini canlandıracak. Dizide Mehmet, Ozan’ın çocukluk arkadaşıdır. Zeki ve aynı zamanda sorumluluklarını bilen bir kişidir. Ancak Arzu’yu tanıdıktan sonra bütün hayatı değişir. 

Seven Ne Yapmaz Serhat Parıl  Kimdir ?

Seven Ne Yapmaz dizisinde Mehmet Eğilmez rolünde karşımıza çıkacak olan Serhat Parıl 27 Temmuz 1983 yılında İzmir’de dünyaya geldi. 1,89 boy ve 85 Kg ağırlığında ve mavi gözlere sahip yakışıklı bir oyuncudur. Dokuz Eylül Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği Bölümü’nü bitirdikten sonra, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. İlk kariyerini Babam İçin dizisiyle gerçekleştiren Serhat Parıl daha sonra Med Cezir ve Oyunbozan dizilerinde oynamıştır.

Serhat Parıl İnstagram

https://www.instagram.com/serhatparil/

 

Seven Ne Yapmaz Final mi Yapacak ? Çarşamba Neden Yok ?
Seven Ne Yapmaz Nazlı Ozan’ı Ne Zaman Affedecek?
Seven Ne Yapmaz Ne Zaman Final Yapacak? Seven Ne Yapmaz Reytingleri
Ecem Çalık Kimdir ? Seven Ne Yapmaz Arzu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir