Seven Ne Yapmaz Final mi Yapacak ? Çarşamba Neden Yok ?

Burak 10 Kas 2017 Seven Ne Yapmaz  0

ATV Ekranlarında bu sezon yayınlanmaya başlayan ve sezonun iddialı dizilerinden olan Seven Ne Yapmaz’dan kötü haber geldi.Seven Ne Yapmaz Final mi yapacak ?

Sezona reyting anlamında iyi bir giriş yapsa da sonraları Meryem karşısında geri kalmaya başlayan ‘Seven Ne Yapmaz’ dizisi için final kararı alındığı öğrenildi. Daha öncede dizi saat değişikliğine gitmiş fakat yine umduğunu bulamamıştı.

MF yapımın hazırladığı dizi ilk haftalarda Meryem dizisinin arkasında 2. olmayı başarmıştı. Reytinglerde 4.32 ile 2. liği ilk haftalarda korumayı başaran dizi daha sonra 4.00 barajına doğru düşüşe geçti ve ilk 5 den uzaklaştı. Çarşamba günlerinin zirve sahibi Dirliş Ertuğrul’unda sezona başlamasıyla artık Seven Ne Yapmaz içinde yolun sonu kaçınılmaz oldu.

Başrollerinde Yusuf Çim Seren Şirince Serhat Parıl gibi isimlerin yer aldığı dizi için artık final kararı kesinleşti. Reyting puanı son haftalarda 2.68 lere kadar gerileyen dizinin ilk 10 dan uzaklaşması artık geri dönüş olmadığının sinyallerini verdi. Dizi ciddi anlamda zarar etmeye başladı. Dizi geçtiğimiz günlerde yönetmen değişikliğine de gitmişti.

Seven ne yapmaz ne zaman final yapacak ? sorusunun cevabına gelince. Dizi bu hafta yayınlanacak olan 11. bölmüyle ekrana gelmeye devam edecek. Dizi Kasım ayı içerisinde final yapacak.

Seven Ne Yapmaz Nazlı Ozan’ı Ne Zaman Affedecek?
Seven Ne Yapmaz Ne Zaman Final Yapacak? Seven Ne Yapmaz Reytingleri
Ecem Çalık Kimdir ? Seven Ne Yapmaz Arzu
Leyla Kader İlhan Kimdir (Seven Ne Yapmaz Aliye)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.