Sevdim Seni Bir Kere Rıza Kimdir? Bilgileri (Rızacan Durmuş) Sevgilisi Yaşı Boyu?

Star TV’nin yeni günlük dizisi ‘Sevdim Seni Bir Kere’ oyuncularının biyografileriyle tekrar karşınızdayız. Genç ve dinamik bir kadroyla ekranlara gelecek olan yeni dizinin baş rol oyuncularından Rızacan Durmuş  biyografisini hazırladık. Rızacan Durmuş  boyu, kilosu, eğitimi, projeleri ve merak edilen detaylar sizlerle…

Rızacan Durmuş Boyu

Doğum Tarihi: 1998

Doğum Yeri:  İstanbul

Yaşı: 20

Burç: Oğlak

Boy: 170

Kilo: 55

Rızacan Durmuş Biyografisi

Rızacan Durmuş, henüz yeni bir oyuncu, yeni bir yüz olduğu için doğum yeri ve doğum tarihi gibi bilgilere erişildi Dizide baş rolde olan tüm gençlerin yaşı ortalama 20. Rızacan Durmuş de tahminen 1998 doğumlu yani 20 yaşlarında.

Siyal saç rengi, kahverengi göz rengidir. Genç oyuncu adayı Rızacan Durmuş , Ankara Devlet Tiyatrosu Oyunculuk Anabilim dalı mezunudur. Yakışıklı  tiyatro sahnesinde yer alarak meslek hayatına devam etmektedir. Focus Film’den gelen oyunculuk teklifini kabul eden yeni yetenek, yapımcı Nilgün Sağyaşar’ın favori oyuncularından biri olmuştur. Star TV’de yayınlanacak olan Focus Film’in yeni günlük dizisi ‘Sevdim Seni Bir Kere’ dizisinde Erkek baş rol olarak yer alacaktır. İlk defa bir dizide rol  alacak olan genç ve Yakışıklı bekardır.

Rızacan Durmuş 170 cm olup 55 kg ağırlığındadır. Ünlü haberleri, yeni diziler, biyografiler ve ilginç bilgiler

Yer Aldığı Projeler

Sevdim Seni Bir Kere (Star TV Dizisi, Rıza Karakteri) 2019

“Beni Bırakma Dizi

dizibilgi google play

Sevdim Seni Bir Kere Rıza Kimdir? Bilgileri (Rızacan Durmuş) Sevgilisi Yaşı Boyu? (1 Yorum)