Sevdim Seni Bir Kere 1. Bölüm Özeti

Burak 27 Ağu 2019 Fragman  0

9 Eylül 2019 da Star Tv’nin yeni günlük dizisi Sevdim Seni Bir Kere başlıyor. Yayın saati ise haber öncesi 17.00 olarak belirlenmiş durumda. Unutma Beni dizisinden tanıdığımız İlkay Karakteri ile seyirci karşısında olan Didem Özkavukçu Aygün de dizide rol alıyor.

sevdim seni bir kere dizi 1. bölüm özeti

Uzun soluklu olacağı tahmin edilen dizi bakalım seyirci den ne kadar olumlu tepki alacak? Beni Bırakma, Unutma Beni gibi Ankara da çekilen günlük dizilere bir yenisi daha ekleniyor.

Yapımcılığını Focus Film’in üstlendiği dizinin genç ve pek de tanınmayan bir oyuncu kadrosu bulunuyor.

sevdim seni bir kere dizi 1. bölüm

Hafta içi her gün ekrana gelecek dizinin başrollerinde; Yağmur Çokgenç, Oğuzhan Kayra Koç, Gonca Yakut, Volkan Murat Benli, Didem Aygün, İrfan Kılınç, Nur Yazar, Nevzat Can Rüzgar, Şifanur Gül, Berk Bakioğlu, Sevgi Temel, Yağmur Ilgım Öztekin, Tuana Tuzman, Zeynep Şirin Giobbi, Zafer Güllü, Önder Atakanlı, Pervin Balcı gibi isimler yer alıyor.

 

sevdim seni bir kere dizisi 1. bölüm özeti

Sevdim Seni Bir Kere Dizi Özeti

İzmir’den Ankara’ya üniversite okumaya gelen Aslım, daha ilk günden Ozan ile takışır. Ozan, asi ve öfkeli bir gençtir. Tecrübesiz ama inatçı Aslım ile aşkları ise bir o kadar fırtınalı ve tutkulu olur.

Gençlerimiz sadece aşkları ile sınanmaz. Onların karşılaşması aileler arasında yıllar önce kapatılan defterleri de açar.

Hırs, kibir, fedakarlık, sosyo ekonomik farklar, yalanlar ve geçmişten gelen sırlar hem iki gencin hem de ailelerin hayatlarını alt üst edecek, küllenen, üstü kapanan gerçekler birer birer ortaya çıkacak ve bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Sevdim Seni Dizisi 1. Bölüm Fragmanı

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir