Sevdanın Bahçesi Sevda Kimdir ? (Sibel Can)

Burak 30 Ağu 2017 Sevda'nın Bahçesi  0

Kanal D’nin yüksek maliyetli dizileri arasında yer alması beklenen Sevda’nın Bahçesi dizisi için artık sayılı günler kaldı. Yapımcılığını Faruk Tutsak’ın üstlendiği dizide yönetmen koltuğunda Emir Kahlilzadeh oturuyor. Birol Güven senarist olduğu dizide Sibel Can (Sevda), Emre Kınay (Levent), Alina Boz (Defne) Begüm Kütük (Aylin), , Baran Bölükbaşı (Tolga), Esra Kızıldoğan (Ayşe),  Berat Yenilmez (Eray) Mehmet Bozdoğan (Hamdi), Hakan Atalay (Hakan),  Yasemin Öztürk (Jale), Melehat Abbasova (Tatyana), Haydar Köyel (Nuri), Doğa Konakoğlu (Ufuk) gibi ünlü oyuncular yer alıyor.

Sevda’nın Bahçesi Sibel Can’ın canlandıracağı Sevda ve Emre Kınay’ın oynayacağı Levent karakteri üzerine kurgulanmış bir dizi olacak. Bu dizide yıllar önce evli olan Sevda ve Levent’in yıllar sonra yeniden karşılaşmaları ve hayatlarının altüst olmaları anlatılacak.

Sevda Nasıl Bir Karakter

Dizide Sevda eşi Levent’i çok seven, mutlu olmak için büyük şeyler istemeyen bir kadın. Levent ise daha fazlasını isteyen ve bu uğurda yuvasını bile dağıtmaktan çekinmeyen hırslı birisi. Levent Sevda’dan ayrılmak istediğini söylediği gün Sevda hamiledir ve bunu Levent’e söylemez. Sevda yıllar sonra Levent’in Aylin diye bir kadınla evli olduğunu öğrenir. Ancak vazgeçmek için çok geçtir……

Sibel Can Kimdir ?

Sevda’nın Bahçesi dizisinde Sevda karakterini oynayacak olan Sibel Can 1 Ağustos 1970 yılında İstanbul Karagümrük’te dünyaya geldi. İlk olarak dansçı olarak sahneye çıkan Sibel Can sesiyle de herkesi büyülemiş ve  Fahrettin Aslan’ın yardımıyla yaşı büyütülerek gazinolarda assolist olarak yerini almıştır. Sibel Can’ın bir çok albümü vardır. “Kaldırım Çiçeği”, “Gülüm”, “Bize Ne Oldu” ve “Berivan” gibi dizilerde de rol alan Sibel Can ilk olarak Hakan Ural daha sonrada Sulhi Aksüt olmak üzere iki evlilik gerçekleştirmiştir. Bu evliliklerden Engincan, Melisa ve Emir olmak üzere üç çocuğu bulunmaktadır.

Sevda’nın Bahçesi Tanıtım Fragmanı

 

Sevda’nın Bahçesi Neden Erken Final Yapıyor? İşte Gerçek Nedeni
Sevda’nın Bahçesi Ne Zaman Final Yapacak? İşte Detaylar
Sevda’nın Bahçesi Eray Kimdir? (Berat Yenilmez)
Sevda’nın Bahçesi Levent Kimdir ? (Emre Kınay)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir