Sevda’nın Bahçesi Levent Kimdir ? (Emre Kınay)

Burak 30 Ağu 2017 Sevda'nın Bahçesi  0

Yeni sezonda iddialı bir dizi daha ekranlara geliyor. Emre Kınay ve Sibel Can’ın başrollerinde oynadığı dizinin ismi Sevda’nın Bahçesi… Kadrosunda bir çok ünlü oyuncu ile genç yetenekleri bir araya getiren dizi şimdiden çok konuşulan diziler arasında yerini alıyor. Dizi bütçesi ile de gündemdeki yerini koruyor. Zira dizinin yüksek bir bütçe ile hazırlandığı gelen haberler arasında….

Sevda’nın Bahçesi Dizisinde Levent Nasıl Bir Karakter

Levent Sevda ile evlenmiş, küçük ve mutlu yaşamları ona yetmemiş, hırslı bir adamdır. Küçük şeylerle yetinmeyen daima gözü yükseklerde bir karakter olan Levent Sevda ile yollarını ayırmak istediğinde Sevda hamile olduğunun müjdesini verecektir.

Ancak Levent’in kendisinden ayrılmak istediği gerçeğini öğrenen Sevda hamileliğini ondan gizler. Levent’in bilmediği Defne adında bir kızı vardır. Levent ile Sevda’nın yolları 16 yıl sonra tekrar kesişir. Ancak Levent Aylin adında bir kadınla evlenmiştir. Levent gerçekleri öğrendiğinde ikisinin de hayatları altüst olur.

Emre Kınay Kimdir ?

5 Mart 1970 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen yakışıklı oyuncumuz Emre Kınay 47 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Aynı üniversitede yüksek lisansta yapmıştır. 2004 yılında evlendiği Emine Ün’den Duru adında bir kızı olmuştur. Ancak 2009 yılında boşanmıştır. Sayısız tiyatro oyunu , film ve dizide oynamıştır. Son olarak Güneş’in kızları dizisinde Haluk karakterini canlandırmıştır. Birçok alanda ödülü vardır.

Sevda’nın Bahçesi Tanıtım Fragmanı

 

 

Sevda’nın Bahçesi Neden Erken Final Yapıyor? İşte Gerçek Nedeni
Sevda’nın Bahçesi Ne Zaman Final Yapacak? İşte Detaylar
Sevda’nın Bahçesi Eray Kimdir? (Berat Yenilmez)
Begüm Kütük Kimdir ? (Sevda’nın Bahçesi Aylin)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.