Sevda’nın Bahçesi Eray Kimdir? (Berat Yenilmez)

Burak 23 Eyl 2017 Sevda'nın Bahçesi  0

Sevda’nın Bahçesi dizisi ilk bölümü ile 23 eylül cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında izleyicisi karşısına çıktı. Sevda’nın Bahçesi dizisi başladığında bize gelen en önemli soru dizide Eray karakterine kimin hayat verdiği oldu. Zira Eray karakteri çok tanıdık gelmekteydi ama çoğu kişi bu ismi yakından tanımasına rağmen çıkaramamıştı; çünkü Sevda’nın Bahçesi dizisinde Eray karakterine hayat veren Berat Yenilmez çok kilo almış ve yeni bir tarz ile ekranlarımıza konuk olmuştu.

Sevda’nın Bahçesi dizisinde Levent’in en büyük yardımcısı ve aile dostu olan Eray Levent’in eski eşi Sevda’ya aşık olmuştu hem de körkütük. Tabi ki Eray Sevda’nın gerçekte kim olduğundan haberi yoktu. Sevda’nın Bahçesi  dizisinde Eray karakterini Seksenler dizisinde pastahaneci Sami karakteri ile tanıdığımız Berat Yenilmez hayat vermekteydi.

Berat Yenilmez Kimdir?

1970 yılında Sakarya’da dünyaya gelen Berat Yenilmez 47 yaşındadır. Çok iyi Ege ve Trakya şivesi konuşan Berat Yenilmez aslen tiyatrocudur. Avusturalya’da tiyatro eğitimi alan Berat Yenilmez Türkiye’de de Müjdat Gezen Sanat Merkezinde eğitimlerini tamamlamıştır. Son olarak 2014 yapımı Bana Masal Anlatma filminde rol almıştır.

 

Sevda’nın Bahçesi Neden Erken Final Yapıyor? İşte Gerçek Nedeni
Sevda’nın Bahçesi Ne Zaman Final Yapacak? İşte Detaylar
Sevda’nın Bahçesi Levent Kimdir ? (Emre Kınay)
Begüm Kütük Kimdir ? (Sevda’nın Bahçesi Aylin)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir