“Sevdanın Bahçeleri” Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Burak 04 Ağu 2017 Haberler  0

Yeni projelerle adında söz ettiren Kanal D yine iddialı bir dizi ile sevenlerinin karşısına gelmeyi bekliyor. Yapımcılığını Gold Film – Faruk Turgut’un dizinin ismi “Sevdanın Bahçeleri” olarak belirtildi. Yeni sezonda Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizi için çalışmalar devam ediyor.

Asla Vazeçmem, Hanım Köylü, No:309, Siyah İnci gibi dizilerin yapımcısı Gold Film – Faruk Turgut’un yeni dizisinde başrollerinde Emre Kınay ile Sibel Can’ın yer alacağı belirtilirken, dizi ile ilgili başka hangi oyuncularla anlaşıldığı ve yönetmeni hakkında başka bir bilgiye sahip değiliz.

Sibel Can(Sevda)

1 Ağustos 1970 yılında doğmuştur. İstanbulludur. Sibel Can 14 yaşındayken dansa merakı vardı  ve gelen teklif üzerine oryantal olarak sahneye çıkmaya başlamıştı. Sibel Can babasıyla birlikte çıktığı yurt içi ve yurt dışı turnelerinde hem oryantal hem de solist olarak sahne almaya başlamıştı. Şarkıcı olarak hayatını sürdüren Sibel Can birçok albüme imza atmış son olarak ise O Ses Türkiye jüriliği yapmıştır.

Emre Kınay(Levent)

5 Mart 1970 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Tecrübeli Oyuncu İlköğretim ve lise hayatını İstanbulda tamamlamıştır. Daha sonra Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü kazandı. Tanınması ise Tiyatrolar sayesinde olmuştur.Son olarak Güneşin Kızları adlı dizide rol almıştır.

Begüm Kütük(Aylin)

Alina Boz(Defne)

Baran Bölükbaşı(Tolga)

1994 yılında İstanbul’da doğan Baran BÖLÜKBAŞI 23 yaşındadır. Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur.  Adı Efsane dizisinin kadrosunda yer almakta ve Fiko karakterini canlandırmaktadır.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.