Sevda Kuşun Kanadında Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak 7. Bölüm

Sevda Kuşun Kanadında Yeni Sezon Başlama Tarihi Belli Oldu mu? İşte Detaylar

sevda-kusun-kanadinda-7-bolum-yeni-sezon-resimleriSevda Kuşun Kanadında dizisinin yeni sezonda da devam edip etmeyeceği 30 haziran perşembe günü yapılan toplantı sonucunda netleşti. Sevda Kuşun Kanadında dizisi ile ilgili Trt 1 tarafından alınan kararda Sevda Kuşun Kanadında dizisinin aldığı düşük reytingler sebebi ile yüksek bütçeyi karşılayamaması sonucunda yeni sezonda yayınlanmamasına karar verildiği açıklamıştı; ancak 1 eylülde yapılan toplantıda Trt 1 Sevda Kuşun Kanadında dizisine tazminat ödemektense 13 bölüm devam ettirme kararı aldı. Bu durumda Sevda Kuşun Kanadında 2. sezonunda 7 bölüm daha kesin olarak devam edecek.

Bu karar ile Sevda Kuşun Kanadında dizisi 6. bölüm ile sezon final yaparak ekranlara veda etmiş;  Sevda Kuşun Kanadında dizisi 2. sezonu ile 30 eylül 2016 cuma günü Trt1 de olacak.

Sevda Kuşun Kanadında yeni sezon resimleriTrt 1 ekranlarının sevilen yeni dizilerinden Sevda Kuşun Kanadında 2.  sezonu ile izleyicisi ile buluşmaya devam edecek. Sevda Kuşun Kanadında dizisi 29 nisan da ilk bölümü ile ekranlara gelmişti ve yaklaşık 1.5 aylık bir sürenin ardından ilk sezonun finalini yaparak izleyicisinden müsaade istedi.

Reytingler Bu kadar Düşükken Sevda Kuşun Kanadında Dizisi Devam Eder Mi?

Sevda Kuşun Kanadında dizisi ne yazık ki beklediği reytingleri alamadı; ancak aldığı 1.2 reyting bile onu yeni sezona taşımaya yetti diyebiliriz. Trt için dizilerin reytinglerinden daha önemli olan halka verdiği sosyal mesajdır bu nedenle de diğer özel kanallar kadar dizilerin reytingler önemli değil. 3 haziran cuma akşamı yayınlanan Sevda Kuşun Kanadında dizisi 1.2 reyting ile kendisine ancak 35. sırada yer bulabildi.

Sevda Kuşun Kanadında Dizisi Neden Erken Sezon Finali Yaptı?

Bu durumun kesinlikle dizinin düşük reyting alması ile bir alakası yok. Sevda Kuşun Kanadında dizisi araya girecek olan 2016 Avrupa Kupası maçları nedeniyle sezon finali yaparak ekranlara veda etti. Sevda Kuşun Kanadında 2. sezon

Sevda Kuşun Kanadında Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Sevda Kuşun Kanadında dizisi yeni sezonda 30 eylül 2016 cuma günü 7. bölümü ile ekranlarda olacak.

Sevda Kuşun Kanadında yeni sezon fotoğrafları

Sevda Kuşun Kanadında Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

Sevda Kuşun Kanadında Yeni Sezon tanıtım fragmanı şuanda yayınlanmadı. Sevda Kuşun Kanadında yeni sezon 7. bölüm fragmanı yayınlandığında sayfamıza eklenecektir.

 

Sevda Kuşun Kanadında dizisi yeni sezon başlama tarihi şuanda net olarak açıklanamadı; ancak Sevda Kuşun Kanadında set ekini ağustos ayı başında yeni sezon için çağırıldı. Bu da Sevda Kuşun Kanadında dizisinin eylül ayı başında yeni sezonu ile ekranlarda olacağı anlamına gelir. Trt 1 Sevda Kuşun Kanadında dizisini erken başlatma hamlesi ile doğru bir karar verdi. 2016 2017 yeni sezonunda cuma dizileri başlamadan izleyici toplamaya çalışacak.

Sevda Kuşun Kanadında Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak 7. Bölüm (46 Yorum)

 1. Ekmek Teknesi ve Ezelden sonra adam akıllı bir dizi daha geldi derken elimizden alınması çok acı. Saçma sapan dizileri reyting uğruna yayınlayın ki bol bol kazanın.

 2. Saçma sapan aşk dizilerini izleyenler yüzünden gerçekleri kendi tarhimizi anlatan böyle mükemmel diziler yitip gidiyor..

 3. Cok sevdigim bir dizide oyuncu değişince hiç hoşuma gitmiyo off cuma gününü sabırsızlıkla bekliyordum hevesim kirildi.

 4. bizi birbirimize düşüren o karanlık dönemden bir haber bizlere ışık tutan güzel bir yapıt . DEVAM ETMELİ.

 5. Bu dizi yakın tarihimizin kirli ogunları gün yüzüne çıkarması ve gençliği bilinçlendirmesi açısından muhteşem bir anlatımla karşımıza çıktı devam etmesi ve dahada içtenliklere değinmesi kanaatindehim ddvam etsin hatta olmuyorsa başka yayıncı kuruluşlarla irtibata geçilsin

 6. Ben Almanya’dan bu diziyi beğenerek izliyorum…TRT yetkililerine sesleniyorum.Sabırsızlıkla beklediğim bu diziyi reyting uğruna kaldırmayın…Lütfen

 7. boyle dizilerin sayısı artarsa bizde ahlaksız dizilerden kurtulur bizi anlatan tarihi gerceklerimizxi oyreniriz

 8. Nasıl böyle bir şey olabilir. Bu milletin çocuğunun yakın geçmişini ogrenebilecegi bir diziydi. Eger yayından kalkarsa trt de bir kötü niyet var diyeceğim reyting almadigina inanmıyorum. Ayrıca ne bos diziler reklamla duyurulup yıllarca gözümüze sokuldu yapmayin

  • lütfen devam etsin Almanya da birbirimize tavsiye ediyoruz .Çünkü çok beğeniyoruz ve dört gözle bekliyoruz.

 9. saçma sapan diziler ,saçma sapan kanallarda yıllarca oynuyor,millete zorla baktırılıyor,böyle düzgün bir dizi bitiriliyor.Ayıp oluyor yaa.ödeneğiniz yoksa fetöcü Erkana bir haber için bu kadar para vereceğinize biraz az verin.Trt de saçma sapan koro müziği yapan asalak ,kadrolu sanatçı bozuntularına biraz az para verin.biz bu kanala vergi ödüyoruz arkadaş.elin adamı devlet yardımı olmadan ayakta duruyor.Trt devlet yardımıyla bile reyting kaygısına düşmüş,Trt ye yazık vallaha.Bir ara güzel işler yapıyorlardı,ne oluyor bunlara.

 10. TV de izlenecek bir tane dizi vardı onuda yayından kaldırdınız.Allah belanızı versin saçma sapan dizilerle ahlakımızı bozmaya devam edin yakın tarihimizi anlatan dizileri yayından kaldırın.

 11. Sacma diziler devam eder nedense bu guzelim diziyi neden final yaptilar hic anlamiyorum geri gelmesini istiyoruz super bi dizi

 12. Inanamiyorum. Mutlaka devam etmeli. TRT yaptigi cok güzel dizilerin tanitimini maalesef iyi yapamiyor. Bazi yerlerde zarar da yapilsa, geregi yapilmali. Genclerimiz yakin tarihinin konulari ile ilgili benzetmeleri en iyisi görsel medyada bulmalidir. Cünkü ancak böyle en kisa zamanda en fazla bilgi iletilir.

 13. Bu dızının devam etmesını ısdıyoruz
  Bıtırılmesı cok yazık olmuş bıtmesın
  Bız gerceklerı seyretmek isdiyoruz
  Sacmasapan dizileri koyursunuz bu dızıiyi kaldırmak cok yanlış lütfen devam etsin

 14. devam etsın gidip aşk sevişme dizileri koyucaklarına bu dizi kalsın hep geçmişi yasatıyolar ordakı zorlugu kavgayı sıddetı siyasi olayları……

 15. dizinin bitirilmesi saçmalık. Gerçekleri yansıtan böyle güzel diziler varken saçma sapan dizilerin yayınlanması izleyiciye resmen hakarettir.

 16. Böyle bir dizi kaldırılmamalı yayınlanmaya devam edilmeli o kadar kimin eli kimin cebinde belli olmayan diziler bile yayınlanırken tarihi böylesine anlatan geçmişi gösteren bir dizi kesinlikle devam etmeli

 17. Azerbaycandan izliyoruz lutfen devam etsin. Azeri kardeslerin istegiyle yazdim burada herkes su diziyi bekliyor. Insaf lutfen.

 18. Yazıklar olsun yaa kavak yelleri gibi bi diziyi bile yıllarca yayınlayıp da böyle şahane bi diziyi yayınlamıyorsunuz ya gerçekten yazıklar olsun ne diyeyim..

 19. Böyle bir dizinin reyting canavarına kurban gitmesini istemeyiz mutlaka devam etmeli çünkü takip ettiğim tek diziydi

 20. Ne dediğiniz belli değil daha net paylaşımlar yapın lütfen hem yeni sezon başlamıycak final diyorsunuz hem 7. Bölüm fragmanı cıkınca yayınlayacaz bunu tekrar edip durmuşsunuz