Sevda Kuşun Kanadında Tuttu Mu Reytingler ?

Sevda Kuşun Kanadında Dizisi Reytingleri Nasıl ? Sıralamada Kaçıncı Oldu ?

sevda kuşun kanadında resimleri

TRT 1 ekranlarında başlayan yeni dizi Sevda Kuşun Kanadında reytingleri merak konusu oldu. Konu olarak yakın tarihimizi çok net bir şekilde ve cesurca anlatan dizi aslında günümüz mevcut problemleri temellerini ve müsebbiblerini de net bir şekilde anlatmaya çalışıyor.Milat dizisinde aradığı başarıyı yakalamayan Ufuk Bayraktar bu yeni dizi ile beklentileri karşılayacak gibi görünüyor bu durunda reytingleri olumlu bir şekilde etkiledi. Bilindiği gibi Milat dizisi başlangıç yapmış ve erken final yapmıştı.

Dizi severlerin bildiği gibi bir dizide başarılı olmayan bir oyuncu başka bir dizide başarıyı yakalayabiliyor örneğin Serhat Tutumluer Kül ve Ateş adlı bir dizide oynamış fakat dizi 8 bölüm oynadıktan sonra reytingleri çok kötü gitmişti ve final yapmıştı. Aynı oyuncu 5 yıl sonra TRT 1 de yayınlanan Filinta dizisinde Boris Zaharyas rolünde başarılı bir şekilde oynamış ve dizi istenilen reyting yüzdelerine ulaşmıştı.

sevda kuşun kanadında fotoları

Aynı durumu Sevda Kuşun Kanadında dizisine tatbik edersek Ömer karakteri ile Ufuk Bayraktar bu başarıyı yakalayabilir. Diğer yandan iyi bir senaryoya sahip dizi değişik siyasi görüşlü insanların da takip edebileceği ve herkesin kendisinden bir parça bulabileceği bir dizi olacağını düşünüyoruz. Bu şekilde geniş bir izleyici yelpazesine ve kitlesine sahip olabilir keza ilk bölüm reytingleri bu kanaatimizi destekler mahiyettedir.Diğer taraftan dizide oynayan Yavuz Bingöl’ün hali hazırda ki izleyici kitlesi ve oyunculuk tecrübesi dizinin başarı çitasını yükseltecek gibi görünüyor.Cuma günleri ekrana gelen Survivor 2016 Kiralık Aşk Araka Sokaklar Mı çok izleniyor kim birinci oldu ? Reytingleri nasıl yükselişte mi ? Çok İzleniyor Mu ?

İşte Sevda Kuşun Kandında Reytingleri İzlenme Oranları

29 Nisan Cuma reytingi 2.11 ile 17. sırada yer aldı

6 Mayıs Cuma reytingi 3.27 ile 8. sırada 

13 Mayıs Cuma reytingini ekleyeceğiz

 

Sevda Kuşun Kanadında Tuttu Mu Reytingler ? (1 Yorum)

  1. dizinin tekrar yayınlanmasını istiyoruz perde arkasında neler oluyor dizide çocukluğumu ve babamın gençliğini mücadelesini tekrar yaşadım kim demiş reyting düşük diye en kısa zamanda yayınlanmasını istiyoruz