Sevda Kuşun Kanadında Neden Yayınlanmıyor ?

Sevda Kuşun Kanadında Neden Yayınlanmıyor Yayın günü mü değişti bitti mi yeni bölüm var mı yok mu ne zaman yayınlanacak trt 1 Yayın Akışı

Sevda Kuşun Kanadında dizisinin akıbeti 30 haziran perşembe günü yapılan toplantı sonucunda netleşti. Sevda Kuşun Kanadında dizisi ile ilgili alınan kararda düşük reytinglerin yüksek bütçeyi karşılayamaması sonucunda yeni sezonda yayınlanmamasına karar verildiği duyuruldu.

Bu karar ile Sevda Kuşun Kanadında dizisi 6. bölüm ile final yaparak ekranlara veda etmiş oldu.

sevda kuşun kanadında resimleri

TRT 1 ekranlarında başlayan ve yakın tarihimize ışık tutmaya çalışan Sevda Kuşun Kanadında oyuncu kadrosu ve konusu ile orta yaşlardaki izleyicilerin hemen dikkatini çekti. Çoğu insanın saygısını kazanmış Rahmetli Erbakan Hoca dönemi ele alan ve sağ sol kavgalarının olduğu Darbe dönemlerinin bilinmeyen karanlık yüzünü sahneleyen Sevda Kuşun Kanadında dizisi yayınlanmadığı taktirde neden yayınlanmıyor bilgisini sizler için vereceğiz.Ufuk Bayraktar gibi önemli bir başrole sahip dizi her hafta Cuma günü yeni bölümleri ile TRT 1 ekranlarında.

sevda kuşun kanadında dizisi fotoları

TRT kanalı bir çok özel günde ve maç yayınlarından dolayı dizilerin yayınlanması gereken yeni bölümlerini erteleyebiliyor. Ayrıca yeni bölüm çekimlerini yetiştiremeyen dizilerde bazı haftalar yeni bölümleri ekrana gelmiyor. Sevda Kuşun Kanadında Bugün var mı yok mu ? sorusunun nedeni sizler için veriyoruz.

Sevda Kuşun Kanadında Final Fragmanı

Sevda Kuşun Kanadında Neden Yayınlanmıyor ? (5 Yorum)

  1. Trt geçmişimize dayalı güzel bir diziyi neden yayından kaldırıyor anlamak mümkün değil.Her şey reytingmi sadece,lütfen yayına devam etsin dizi.

  2. Bence de amacına doğru giden ve tarihi olayları doğru yansıtan bir yapım olmuştu tekrar yayına girmesini istiyoruz .Biz ailecek izliyoruz heyecanla bekliyoruz umarım yarım kalmaz ikinci bir şans verile bilir bence hem daha fazla bir bölüm oynamadı ilerleyen zamanda belli olacaktır .Lütfen kanalın dikkate alınmasını istiyoruz

  3. Diziyi çok sevdik tekrar yayına girmesini istiyoruz ailecek yeni sezonu bekliyoruz umarım dikkate alınır

  4. Ben 21 yaşındayım çok güzeldi ben çok sevdim amacınıza bence ulatiniz biraz dönüp geriye bakmamıza vesile oldunuz