Sevda Kuşun Kanadında 28 Mart Final Fragmanı 31. Bölüm

Sevda Kuşun Kanadında dizisi için ikinci defa final kararı alındı. Bilindiği üzere ilk olarak 6 bölüm yayınlanan Sevda Kuşun Kanadında dizisi final kararı almış; ancak Sevda Kuşun Kanadında dizisi yapımcısı işi adli makamlara ulaştırınca dizi 2017 2018 sezonunu için onay almıştı.

Ne yazık ki  Ahmet Nesim ŞAHİN ve Trt 1 arasında yapılan görüşmeler sonucunda 28 mart 2017 salı günü Sevda Kuşun Kanadında dizisi 31. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek.

Sevda Kuşun Kanadında dizisi son zamanlarda Cuma gününden salı gününe alınması ile oldukça izleyici kaybetmişti.

Sevda Kuşun Kanadında  Son Bölü Reytingleri

Sevda Kuşun Kanadında 10 Şubat 2017 Cuma 25. Bölüm 0.92 Reyting ile 77. sırada
Sevda Kuşun Kanadında 24. Bölüm 3 Şubat 2017 Cuma 1.20 Reyting ile 68. sırada
Sevda Kuşun Kanadında 23. Bölüm 27 Ocak 2017 Cuma Reytingi 1.13 Reyting ile 68. sırada

Görüldüğü üzere Sevda Kuşun Kanadında dizisi başka bir kanalda olsaydı bu reytingler ile 3 bölüm bile yayınlanamazdı. Sevda Kuşun Kanadında  dizisi Trt 1 de yayınlandığı için 31 bölüm yayınlanabildi.

Sevda Kuşun Kanadında dizisi kesin olarak 28 mart akşamı final yapacaktır; şuanda Sevda Kuşun Kanadında  final fragmanı ve özeti çıkmasa da final ile ilgili bir tiyo geldi.

Ufuk Bayraktar Trt 1 ekranlarında yayınlanan Sevda Kuşun Kanadında dizisinde ki rolü bitmeden Fox Tv’nin yeni dizisi Savaşçı dizisi oyuncu karosuna dahil oldu. Ufuk Bayraktar  Sevda Kuşun Kanadında dizisinin 28 mart salı günü 31. bölümü ile final yapacağı açıklandı; ancak Savaşçı dizisi daha erken başlayacağı için  Sevda Kuşun Kanadında dizisinde Ömer karakterinin finalden önce ölmesi ve diziden ayrılması bekleniyor.

Sevda Kuşun Kanadında Final Fragmanı 29 mart

FRagman şuanda yayınlanmadı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Murat Ünalmış Sevda Kuşun Kanadında Dizisinden Neden Ayrıldı? Geri Dönecek mi?

Sevda Kuşun Kanadında 28 Mart Final Fragmanı 31. Bölüm (3 Yorum)

  1. Cok üzüldüm bu dizinin final yapmasina…Genclere özünü anlatmaya calişan bir calişma idi diye düşünüyorum..Reyting bahanesinede inanmiyorum..TRT.1. Yazik etti bu diziye

  2. Cok üzüldüm bu dizinin final yapmasina…Genclere özünü anlatmaya calişan bir calişma idi diye düşünüyorum..Reyting bahanesinede inanmiyorum..TRT.1. Yazik etti bu diziye

    • Bencede gençliğin bugünlere nasıl gelindiğini, hangi safhalardan geçildiğini, memleketin üzerinde oynanan oyunları öğrenmeleri, anlamaları için faydalıydı.