Sevda Erginci Kimdir ? (Ver Elini Aşk Ayperi)

Burak 30 Ağu 2017 Ver Elini Aşk  0

Kanal D ekranlarında yeni bir romantik komedi dizisi daha başlıyor. Salacak Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Ver Elini Aşk dizisinin senaristliğini ise Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor. Ver Elini Aşk  dizisinin başrollerinde ise  Ali İl, Sevda Erginci, Asuman Dabak ve Köksal Engür yer alacak. 

Ver Elini Aşk dizisinde Kaan ile Ayperi’nin aşk hikayesi anlatılacak. Dizi için geri sayım başlarken tanıtım fragmanı büyük ilgi gördü. Dizide ayrıca  Hakan Pişkin, Ceren Koç, Büşra Çam, Nihal Menzil, Metin Keçeci, Toygun Ateş, Mesut Yılmaz, Gamze Demirbilek, Duygu Karaca, Gökay Müftüoğlu, Burcu Günay, Nazan Ayas ve Gülsün Sare Fil gibi birçok usta ve genç oyuncu yer alacak. 

Sevda Erginci Kimdir ?

Ver Elini Aşk dizisinde Ayperi karakterini canlandıracak olan Sevda Erginci 3 Ekim 1993 yılında İstanbul’da doğdu. 4 yaşındayken anne ve babası boşanmıştır. İlk çalışmaları tiyatro ile olmuştur. İlk dizi deneyimi “Koyu Kırmızı” adlı dizide canlandırdığı Ayşe karakteri ile olmuştur. Sevda Erginci’nin ünlenmesi Karagül dizisinde oynadığı Ayşe karakteri ile olmuştur.

Ver Elini Aşk Fragmanı

 

Ver Elini Aşk Neden ? Yok Neden Yayınlanmıyor ?
Vatanım Sensin Hangi Gün Yayınlanacak ? Tarih kesinleşti.
Ver Elini Aşk Ne Zaman Final Yapacak ? Ver Elini Aşk Reytingleri
Arven Veren Kuşatman Kimdir ? (Ver Elini Aşk Su Bebek)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir