Sev Yeter

Sev Yeter 185. Bölüm Özeti 1 Mart Cuma Fragmanı
Ishita ve Raman otelde buluşmuşlardır. Ishita odada ona bir sürpriz hazırladığını söyler ve odalarına çıkarlar. Niddhi peşlerindedir. Onlar da aynı zamanda güvenlik kameralarından Niddhi’yi takip etmektedirler. Planladıkları gibi Shanaya, Raman..
Sev Yeter 184. Bölüm Özeti 28 Şubat Perşembe Fragmanı
Birisi Niddhi’nin pasaportundaki sayfaları yırttığı için seyahat etmesine izin verilmemiştir. Sarika iyice aklını karıştırmak için bunun Shanaya’nın yapmış olabileceğinde ısrarcıdır. Suraj, Bala’ya yaptıklarından pişman olduğunu ve sadece yardımcı olmak istediğini..
Sev Yeter 182. Bölüm Özeti 26 Şubat Salı Fragmanı
Ishita çantasını orada unuttuğunu söyleyerek Raichand ile birlikte Bhalla’ların evine gider. Neelu çantayı bulamadığını söyleyip kahvaltıya kalmalarını ister. Ishita/Shanaya babasına Raman ile iş yapmalarının iyi bir fikir olacağını söyleyip kontrat..
Sev Yeter 180. Bölüm Özeti 22 Şubat Cuma Fragmanı
Niddhi Raman’ın gözüne girmek için partinin tüm hazırlıklarını kendisi yapmış gibi göstermektedir. Simmi’den de yardım almadığını söylediğinde Raman oldukça etkilenir. Görgü tanığı Raman’ın robot resmini çizdirdikten sonra işi olduğu için..
Sev Yeter 177. Bölüm Özeti 19 Şubat Salı Fragmanı
Ishita kalan zamanını Raman ile birlikte geçirirken kliniğine giderler. Oradaki herkes Ishita’nın kimseyi incitebileceğini düşünmediğini, davayı kazanıp yerine dönmesini istediklerini söylerler. Bir hasta Ishita hakkında olanları duyduğu için ona muayene..