Sev Yeter

Sev Yeter 94. Bölüm Özeti 25 Ekim Fragmanı # Raman Ashok’un Çlışanı Oluyor
Sev Yeter 94. Bölüm Özeti 25 Ekim’de Neler Yaşanacak ? Sev Yeter dizisinde Raman’ın işletmesinde yaşanan hadiseler onu güç vaziyete sokmuştu. Ruhi Raman’ın haysiyetini yerle bir etmişti. Ruhi nin çok..
Sev Yeter 93. Bölüm Özeti 24 Ekim Fragmanı # İşita Adi’nin Kalbini Kazanır
Sev Yeter 93. Bölüm Özeti 24 Ekim Fragmanı # İşita Adi’nin Kalbini Kazanır Sev Yeter dizisinde Raman ve İşita nın evlilik dönümleri yanlış anlamalar yüzünden az kalsın felakete dönüşecekti. Yanlışlıkla..
Sev Yeter 92 Bölüm Özeti 23 Ekim Salı Fragmanı # Raman Romi’ye Ölümüne Dayak Atar
Sev Yeter 92 Bölüm Özeti 23 Ekim Salı Neler Yaşanacak ? Sev yeter dizisinde Raman parayı çalan şahsın Romi olduğunu düşünmektedir ve Romi yi beklemeye başlar. Romi Şagun ile tartışır..
Sev Yeter 91. Bölüm Özeti 22 Ekim Pazartesi Fragmanı# Romi Hırsızlık Yapıyor
Sev Yeter 91. Bölüm Özeti 22 Ekim’de Neler Yaşanacak ? Sev Yeter dizisinde Şagun Romi nin çocuk sahibi olamayacağını dinlediğinde eline büyük bir kozun geçtiğini düşünmektedir. Bunu en kısa zamanda..
Sev Yeter 90. Bölüm Özeti 19 Ekim Fragmanı # Yarışmayı Kim Kazandı ?
Sev Yeter 90. Bölüm Özeti 19 Ekim’de Neler Yaşanacak ? Sev Yeter dizisinde Şagun şike yaparak İşita nın yarışa girmesini yasaklamak istemiş ancak İşita nın zekâsı buna mani olmuştu. Koşu..
Sev Yeter 89. Bölüm Özeti 18 Ekim Perşembe Fragmanı #  Shagun Ruhi’ye Tokat Atmaya Çalışıyor
Sev Yeter 89. Bölüm Özeti 18 Ekim Perşembe Neler Yaşanacak ? Ishita, Ruhi’nin Shagun ile gitmesine bozulur. Shagun ise Ruhi ile alış veri yapmanın keyfini yaşamaktadır. Ishita randevuları iptal ettiği..
Sev Yeter 17 Ekim Özeti 88. Bölüm Fragmanı (2. Kısım) # Shagun Ruhi İçin Çabalıyor
Sev Yeter 17 Ekim Özeti 88. Bölüm’de Neler Yaşanacak (Part 2) Raman, Ishita ile Shagun hakkında konuşmaktadır. Shagun’u Ishita’nın şımarttığını düşünmektedir. Ishita hayır diyerek tartışmayacağını söyler. Onunla kavga ederse ekmeğine..
Sev Yeter 88. Bölüm Özeti 17 Ekim Çarşamba Fragmanı # Shagun, Ishita’yı Kıskandırmaya Çalışır
Sev Yeter 88. Bölüm Özeti 17 Ekim Çarşamba Neler Yaşanacak ? Şenlik için gelen Tandom, Ishita ve Raman arasındaki gerginliği fark eder. Raman’a aralarında neden bir gerginlik olduğunu sorar. Raman..
Sev Yeter 87. Bölüm Özeti 16 Ekim Salı Fragmanı ? Mihika, Ashok’un Canını Yakar
Sev Yeter 87. Bölüm Özeti 16 Ekim Salı Neler Yaşanacak ? Shagun bugün lohri olduğu için Raman ve ailesinden birinin mutlaka geleceğini söylerken Bayan Bhalla çıkagelir. Önce lohri ile ilgili..
Sev Yeter 86. Bölüm Özeti 15 Ekim Pazartesi Fragmanı # Mihika Ashok’a Mihirden hamile olduğunu söyler.
Sev Yeter 86. Bölüm 15 Ekim Pazartesi Günü Neler Yaşanacak?   Ishita annesi ile konuşur. Amma kızının olanlar karşısında bu kadar sessiz olmamasını ve  Shagunun evden gitmesi gerektiğini söylerken Ishita..