Sev Yeter Sev Yeter 125. Bölüm Özeti 7 Aralık Cuma Fragmanı # Çanlar Rinki İçin Çalıyor

Burak 13 Kas 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter Sev Yeter 125. Bölüm Özeti 7 Aralık Cuma Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde Raman doktorun telefon konuşmasına şahit olmuş ve bir aylık ömrü kaldığını zannetmiştir. Raman hastalığının ne olduğunu öğrenmek ister. Eve geldiğinde Ishita ondaki tuhaf davranışları fark eder. Ruhi onların çocuk ile ilgili doktora gitmelerini söylerken Raman ölü bir baba olacağını düşünmektedir. Mihir karnı çok acıktığından bir şeyler hazırlamak ister fakat işlerden anlamadığı için Ruhi’den yardım ister. Ishita telefonu alır ve yemek getirmeyi teklif eder. Mihir, Ruhi’den gerçekleri öğrendiğini söyler. Mihir hazırladığı kahvaltısını yerken Rinki uyanır. 7 Aralık Cuma günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 125. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 7 Aralık Özeti 125. Bölüm Tüyoları

Rinki gelir ve bu kadar güzel bir kahvaltıyı nasıl hazırladın der. Mihir ise Ruhi de bana yardım etti der. Rinki mutfağa gittiğinde darmadağın olduğunu görerek Mihir bana iş çıkardı diye düşünür. Bu sırada Rinki’ye bir telefon gelir. Öğle yemeği için dışarı çıktığı sırada evde yemek için zaman kaybetmeyeceğini düşünerek sevinir. Raman ise halen hastalığını düşünmektedir. Mihir, Güney Afrika’da bir salgın hakkında Raman’a bilgi verir. İnsanların bu salgından dolayı hayatlarını kaybettiklerini söyler. Raman endişeye kapılır. Ashok, Raman’a kontratı tekrardan aldığı Jakad ve Suraj’dan bahseder.

Suraj, Raman’ın galip geldiği ihalede çocuklar için meyve suyu dağıtacağını söyler. Eğer meyve suyu sorunlu olursa ve çocuklara dokunursa Raman’ın sözleşmesinin tehlikeye gireceğini söyler. Raman ve Ishita ertesi gün birlikte hastaneye giderler. Doktor çocuk sahibi olabileceklerini fakat bunun zaman alacağını anlatır. Bu durum Raman’ı mutsuz eder. Raman bensiz bir hayat sürecekler diyerek üzülmektedir. Ishita ise bebekleri ile mutlu bir tablo hayal etmektedir. Mihir elinde çiçeklerle eve gelir fakat Rinki evde yoktur. Ayrıca elektrikler de kesiktir. Mihir, Rinki’ye elektrik faturasını yatırmasını söylediğini hatırlar.

Mihir, Rinki’yi arar ve onun arkadaşları ile birlikte bir barda içki içtiğini öğrenir. Mihir evde olanları anlatır ve elektrik olmadan ne yapacağız der. Rinki ona Raman’ın evinde kalmasını söyler. Mihir daha da öfkelenir ve ofise döner. Ashok ile Suraj, Raman’ın kuyusunu kazmak üzere son düzenlemeleri yapmaktadırlar. Raman büyük sıkıntı içerisinde yemeden içmeden kesilmiştir. Ishita ve Amma ondaki garipliği farkederler.

Rinki gece yarısı alkolden sızmış bir vaziyette Bhalla evine gelir ve Ishita onu eve alarak yatağına yatırır. Daha sonra Mihir’e haber vermeyi düşünür. Bu sırada Raman salonda yatmaktadır. Ishita yanına gelir ve sayıkladığını fark eder. Raman artık zamanım kalmadı demektedir.

Sev Yeter 126. Bölüm Özeti İçin Tıklayın

 

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.