Sev Yeter 99. Bölüm Özeti 1 Kasım Tüyoları # Ruhi Gitti Adi İntiharın Eşiğinde

Burak 18 Eki 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 99. Bölüm Özeti 1 Kasım Perşembe Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde Ishita’nın Ruhi yi kaçırma tasarıyı suya düşmüştür, Ishita Mihika nın evine gittiğinde ateşlenerek yatağa düştükten sonra, Şagun’un geldiğini öğrenince evden kaçarak bir otele yerleşmişti. Raman Ishita nın Mihika nın evinde olduğunu duyunca oraya gitmiş ancak onu bulamamıştı. Ruhi nin aramasıyla Ishita bulunarak konağa getirilmişti. Şimdi gözler velayet davasında yargıcın kararında. 1 Kasım Perşembe günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 99. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 1 Kasım Özeti 99. Bölüm Tüyoları

Yargıç Raman’a kağıtları göstererek imza senin mi diye sorar. Raman benim der. Bu gidişatta Ruhi nin velayetini Şagun’a veriyorum derken Ishita yı da çocuk kaçırmaktan fırçalıyor. Bir daha böyle bir faaliyete girerse onu hapsedeceğini söyler. Duruşmadaki herkes göz yaşlarına boğulurken Şagun mutludur. Konuta geldiklerinde Ruhi ye bu vaziyeti nasıl söyleyeceklerini düşünüyorlar. Ishita ben söylerim diyerek Ruhi nin yanına gider. Ruhi yargıç neden sizi çağırdı diye sorar. Herhalde en iyi anne ve baba olarak mükâfat vermiştir diye konuşur. Ishita öyle olduğunu söylerken Ruhi mükâfatı sorar. Ishita daha sonra vereceklerini söyler.

Kelimeler Ishita nın boğazında düğümlenirken şimdi sana bir şey söyleyeceğim ve kararıma itiraz etmeyeceksin der. Ruhi kabul eder. Ishita Şagun ile kalması gerektiğini söyler. Bu arada Şagun bir memur ile gelmiştir. Ruhi nin nerde olduğunu sorar. Raman azıcık beklemesini ister. Memur, Ishita nın yanına gider. Ishita, Ruhi’ye yargıç senin Şagun ile kalmanı söyledi. Bu yüzden bu amca seni oraya götürecek der. Ruhi ağlamaya başlıyor. Şagun dan nefret ettiğini ve onunla kalmak istemediğini söyler. Raman da içeri girince Ruhi babasına koşar ve gitmek istemediğini söyler. Perişan Ishita tekerlekli sandalyede çok aciz durumdadır ve ağlamaktadır.

Şagun daha fazla beklemeyeceğini söyler. Adi yi Raman’a vazgeçerken Ruhi yi polis güçüyle götürür. Raman ve Ishita Ruhi yi merak ederek Şagun’un evine doğru giderken Şagun da Ruhi ye yakınlaşmak ister ancak Ruhi onu beğenmediğini söyler. Ishita ve Raman Ruhi nin yanına geliyorlar ve ona sarılıyorlar. Şagun güvenliğe haber verir. Raman güvenlikle tartışırken başka bir güvenlikçi de Ishita yı çıkarmaya çalışıyor. İtişmeler devam ederken güvenliğin müdürü polis çağıracağını söyler. Ishita 2 gün sonra seni geri alacağım diyerek ordan gider.

Adi ise Ruhi nin gitmesinden kendisini sorumlu tutmaktadır. Sharavan dahi ona vermeyip  ve onu yargılamaktadır. Ashok ve Suraj velayetten bahsederken avukat Vohra dan bahseder. Para için her şeyi yapabileceğini söylüyor. Mihika onları dinlerken avukatın numarasını bularak ve aramayı düşünür. Mihika, Ishita ile görüşmeye giderek avukat Vohra dan bahseder. Ruhi nin velayetini almak için bir çözüm bulacağım der.

Ortalık sakinleştikten sonra Raman ve Ishita Ruhi hakkında konuşurlar. Raman Ruhi yi alacaklarına dair yemin eder. Adi Ruhi nin gitmesine kendi sebep olduğu hissiyle oldukça üzgün durumdadır. Raman Adi yi okula götürdüğünde yaka kartını unutup geri gelir. Adi ye kartı verirken onun trajik hali Raman’ın dikkatinden kaçmamıştır. Raman Adi ye para verip kantinden yemesini isterken Adi konakta yemek koyduklarını söyler. Onlar konuşurken Bala gelir ve Ruh yi sorar.

Sev Yeter 1 Kasım Perşembe Özeti’nde  Mihika, Avukat Vohra ile velayet davası için konuşmuş ancak Vohra kabul etmemiştir. Bala nın annesi Şagun’un evine giderek ona ne kadar isabetli bir karar aldığını söylemiştir. Sonuna kadar arkandayım derken Ruhi iki gün içinde babam beni buradan götürecek diye çıkışır. Bala nın annesi ona bisküvi yedirmeye çalışırken Ruhi kadının elini ısırır. Buna çok hiddetlenen Şagun bağırarak Ruhi’yi azarlamaya başlar. Ruhi Ishita nın kimseden korkma dediği laflarını hatırlar ve karşılarına geçip konuşmasını sürdürür. Bu sırada Raman ve Bala gelirler ve Şagun’un bağırma sesini duyarlar.

Raman buraya Adi nin raporlarını almaya geldim der. Spor yapabilmesi için okulun rapor istediğini söyler. Ishita Vohra yı ikna etmeye çalışırken Vohra o zaman Raman da kağıtları imza atmasaydı der.Öte yandan Ishita avukata, şayet bana yardım etmezseniz yaradan benimle beraber olacaktır. Zira o her zaman haklıların yanındadır der ve gerçek hakın her zaman ortaya çıkacağından bahsder.Avukat Vohra bu sözlerden etkilenir. Şagun raporları verirken annesini Şagun’un yanında gören Bala şoktadır. Nasıl oluyor da düşmanımızın yanında yer alırsın der. Şagun, Ruhi’yi elimizden aldı ve bize her zaman bela oldu der. Annesi ise benim dostlarıma karışmaya hakkın yok diye kendini savunur.

Adi’nin hocası, Avukat Vohra yı sınıfa davet etmiştir. Vohra içeri girdiğinde Adi onun Ruhi’nin velayetinde annesine yardım eden avukat olduğunu anımsar. Adi ona sahtekar diye hitap ederken aynı sınıfta olan Vohra nın oğlu babasını savunmaya başlar. İşler yolundan çıkmaya başlayınca hoca onları müdürün odasını yolluyor. Müdür Ishita yı da telefonla aramıştır. Ishita Adi’ye neler olduğunu sorarken Vohra’nın oğlu herşeyi anlatır. Vohra ise yaptığı yanlışın farkına varmış ve Ishita ile yalnız konuşmak istemiştir. Ishita dan özür dilerken yargıca Ruhi nin velayeti ile alakalı bir mektup yollayacağını söylüyor. Ishita bir parça keyiflenme başlıyor.

Ishita Adi nin yanına giderek ona teşekkür ediyor. Vohra senin sayende bize yardım edeceğini söyledi diyor. Adi afallamıştır. Ishita Ruhi nin konuta geldiğinde tertip edeceğimiz partide sana hoş yemekler yapacağım diyerek Adi yi coşturur. Ishita hemen Raman’ı arar ve Ruhi nin velayetini alabileceklerini söyler. Bunu Adi nin yaptığını anlatır. Raman duyduklarını yineletirken Ashok onu dinliyordur. Ishita Vohra nın bir mektup yollayacağından bahseder. Ashok Ruhi’nin tekrardan Raman’ın yanına gitmesine müsade etmeyeceğini söyler. Ashok hemen Şagun’a dinlediklerini anlatıyor. Şagun onun saçmaladığını düşünüyor ve bir daha aramamasını istiyor.

Adi annesini arayarak yakında yanına geleceğim diyor. Adi Vohra nın yargıca mektup vereceğini ve Ruhi nin yine Ishita ile olacağını söylüyor. Şagun kal kaldığın yerde Ruhi burda kalmaya devam edecek diye ona kızar. Adi göz yaşları içinde telefonu kapatır. Annesinin kendisini kullandığını düşünür. Ayrıca kimse benden hoşlanmıyor diye düşünmeye başlamıştır. Adi odasında otururken Raman yanına gelir. Adi nin bir şeyler sakladığını görür. Adi’nin sakladığı gazeteyi alan Raman intihar haberini okuyunca ürperiyor. Adi nin böyle bir şey yapmayacağından emin olduğunu söyler. Adi ağlamaya devam ederken Raman ona moral vermeye çalışıyor…

Oldukça duygusal bir özeti geride bıraktık. Yazarken gerçekten gözlerim doldu. Bu bölümü Tv de izlemeyi iple çekiyorum. Sizler de yorumlarınızı belirtmeyi unutmayın. İyi Seyyirler…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 99. Bölüm Özeti 1 Kasım Tüyoları # Ruhi Gitti Adi İntiharın Eşiğinde” üzerine 1 yorum

  1. Asi dedi ki:

    Eee okumadan imzalarsan sonu boyle olur insan okumadan imzalarmi hic okuman yokmu beee koca kafali adam.
    Bu bolumler baya duygusal bu yuzden asiri duygusal olanlar izlememeli okurken bile gozlerim doldu ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir