Sev Yeter 98. Bölüm Özeti 31 Ekim Çarşamba Tüyoları # İşita Ruhi’yi Kaçırır

Burak 18 Eki 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 98. Bölüm Özeti 31 Ekim Çarşamba Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde Raman çok zor bir duruma düşmüştür.. Şagun’un karanlık planı sayesinde Ruhi 24 saat sonra Şagun’un yanına gidecektir. Raman Ruhi yi Şagun’a veren velayet belgelerini bakmadan imza atarak yaşamının hatasını yapmıştır. Gerçeğinde Raman Adi yi para karşılığında Şagun’un elinden aldığını varsaymaktadır. Raman belgeleri İşita ile araştırdığında vahim gerçeği öğrenir. İşita bu hadisenin ardından Şagun’un ayaklarına kapanmış Ruhi yi götürmemesini istemiş ancak kötü kalpli Şagun bunu kabul etmemiştir.  31 Ekim Çarşamba günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 98. Bölüm Özeti^nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 31 Ekim Çarşamba Özeti 98. Bölüm Tüyoaları

Şagun avukatı ile görüşürken Mihir onu ikna etmeye gider. Ruhi yi 6 seneden beri görmediğini, şimdi Ruhi nin psikolojik problemler yaşayacağını söyler. O yüzden Ruhi nin yerinde kalmasını ister. Şagun senden öğüt alacak değilim diyerek onun gitmesini ister. Ruhi İşita nın ağladığını görünce moral vermeye çalışıyor. Raman seni yeniden ağlattı değil mi der. Raman’ı getiriyor ve İşita yı neden üzdüğünü sorar. Raman Ruhi ye sarılırken herkes ağlamaktadır. Romi Ruhi yi oyun oynamak mazeretiyle dışarı çıkarıyor. İşita odasına gider. Raman da peşlerinden gider. İşita telefon rehberinden avukat numaralarını aramaya çalışırken Raman azıcık serinkanlı olmasını ister. İşita herşeyin mesulü olarak Raman’ı görür.

Vandu bu gidişatı Mihika ile konuşur. Mihika korktuğunu söyler. Vandu Ashok’un yine ifade vermesi halinde gidişatın düzelebileceğini söyler. Mihika konuşacağını söyler. Ashok ile konuşan Mihika ondan da red yanıtı alır. Bunu Vandu ya söyler. Mihika İşita ile görüşmek istediğini söyler. Vandu aranızdaki mesafe çok açıldı der. Mihika güç zamanlarımda benim yanımda olan İşita yı görüp ona sarılmak istediğini söyleyerek ağlamaktadır. Mihika ve Vandu İşita yı görmeye gidiyorlar. İşita Mihika ya da tepki gösteriyor. İşita delirmiş gibi davranırken herkes ağlamaktadır. İşita Şagun ile görüşmeye gider. Ancak Şagun Ruhi’ye azıcık daha neşelen yarın elinizden alacağım der.

İşita konuta gelir. Ruhi ye sarılarak ağlamaya devam eder. Ruhi senden hiç bir zaman uzaklaşmayacağım diyor. İşita daha da ağlamaya başlar. Gece beraber uyurlar. Ertesi sabah Şagun duruşma kararı ile bir memurla beraber gelir. Ruhi yi getirmelerini ister. Herkes ağlıyor. Ruhi beni yollamayın diye feryat figan etmektedir. İşita terler içinde uyanır. Bunun bir düş olduğunu anlar. Sabah Raman İşita nın odasına gider ancak İşita ortada değildir.. Ruhi nin de eşyalarının toparlandığını görünce iyice endişelenir. Evdeki herkes İşita ve Ruhi yi görmemişlerdir. Mihir kliniğe de baktırır ancak İşita orda da yoktur.Raman bu durum duruşmada bizi zor bir duruma düşürecek der.

İşita ve Ruhi bir taksideler. Amma ve Appa nın aramalarına yanıt vermeyen İşita telefonun sim kartını atar. Şagun konuta gelir ve Ruhi yi hazırlamalarını ister. Raman onun Sharavan ile oynadığını söyler. Şagun o zaman çağır der. Ancak bu palavra daha fazla işlemiyor. Şagun İşita nın Ruhi yi götürdüğünü öğrenir. İşita ya çocuk kaçırmadan dava açacağını söylerken Raman herkese İşita yı aramasını söyler. İşita ve Ruhi havaalanına gelmişlerdir. Ruhi neden konuttakilerle vedalaşmadık der. İşita çıkarken söyledim der. Ruhi en azından babamı arasaydım der. İşita onun yattığını, rahatsız etmemesini söyler.

Sev Yeter 31 Ekim Çarşamba 98. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Ishita için artık yolun sonu yaklaşmıştır. Uçağa binip Mumbai’ye gideceklerdir. Ruhi ise neden kimseye veda etmeden gidiyoruz diye yakınmaktadır. Bari babamı görseydik diye söyleniyordur. Ishita şu anda oyun oynadıklarını söyleyerek onu kandırmaya çalışır. Şayet bizi görürlerse bir ceza puanı alacaklarını söyler. Ruhi Mumbai de babasına sürpriz yapacaklarını söyler. Ishita bilet kontrolü için geçiş noktasına geldiğinde bazı polislerin insanlara bir fotoğraf gösterdiklerini görür. Gösterdikleri fotoğrafın kendilerine ait olduğunu görünce korkuyor ve polislerin olduğu yerden kaçıyor. Kaçarken Sarika ile çarpışıyor. Ishita saklanmak zorunda olduklarını söyleyerek kolonun arkasına saklanır.

Polis Sarikadan da fotoğrafı teşhis etmesini ister. Sarika onları tanıdığını söylerken Ishita şoktadır. Onları Dr Ishita ve kızı Ruhi olduğunu ve muayenehanede gördüğünü söylüyor. Polis gittikten sonra Sarika Ishita ya bakar ancak Ishita çoktan gitmiştir. Romi de Ishita yı arıyordur ve Sarika ile karşılaşıyor. Sarika Ishita yı 15 dakika evvel gördüğünü söylüyor. Romi hemen Raman’ı arar ve Ishita nın polis tarafından arandığını ve 15 dakika evvel hava alanında görüldüğünü söylüyor. Raman da ailesine anlatıyor. Şagun’un polise haber verdiğini düşünüyordur. Ishita ve Ruhi karşıya geçmeye çalışırken otobüsün önünde kalırlar.

Raman kendisine gelen bir telefondan sonra şoka giriyor. Herkes ne oldu diye konuşurken Raman bir bayan ve çocuk cesedi olduğunu söyler. Herkes büyük şok yaşar. Raman ve Bala hemen morga gider. Bala bunun çok zor olduğunu düşünerek cesetlere bakar ancak cesetlerin Ishita ve Ruhi ye ait olmadığını görür. Raman hafifliyor. Eve gelerek ailesini bilgilendirir. Şagun kızgınlıkla Raman dan Ruhi yi sorar. Zaten çok gergin olan Raman Şagun’a çok öfkeleniyor. Başımıza ne geldiyse senin yüzünden geldi der ve Ruhi yi senden geri alacağım der.

Mihika Ishita ya yardım etmek için harekete geçer. Ishita ya Ashok’un yurt dışında olduğunu söyler. Ruhi ile evinde kalabileceğini söyler. Ishita kabul ederken Ruhi ye daha ne kadar palavra söyleyebileceğini düşünerek ağlamaktadır. Ishita ve Ruhi Mihika nın evine gelir. Ancak Ishita nın ateşi çok yüksektir. Mihika hekim çağırıyor. Konuta gelen hekim onu tetkik ettikten sonra uyku hapı verir. İki gün dinlenmesini ister. Ateş devam ederse ciddi tehlikelerin olabileceğini söyler. Şagun tıbbi raporlarını almak için Mihika nın evine gelir. Ashok’un nerde olduğunu sorar. Mihika burda olmadığını söylerken Şagun güç kullanarak içeri girer ve raporları almaya gider. Mihika onu durdurmaya çalışırken Şagun Ruhi nin papuçlarını görür.

Şagun delirmiş gibi çevreye bakarken Mihika’yı yargılıyor. Ishita nın ceza evlerinde çürüyeceğini söyler. Şagun heryere bakıyor ancak Ishita ve Ruhi ortada yoktur. Mihika da meraktadır. Şagun onu da tehdit ederek giderken Ishita ve Ruhi Şagun’un sesini duymuşlardır. Bu nedenle evden hemen ayrılıp kendilerini bir taksiye atarlar. Ruhi Ishita nın bacağının ağrıdığını ve ateşinin olduğunu söyleyerek Raman’ı aramasını ister. Ishita oyuna devam edeceklerini söyler. Bhalla’nın evine gelen hekim Ishita ve Ruhi den bahseder. Onları Ashok’un evinde gördüğünü ve Ishita ateşlendiği için ona baktığını söyler. Raman Ishita ve Ruhi nin hala orda olduğunu düşünerek gülümser.

Ishita ve Ruhi bir otel odasındadırlar ve Ishita’nın durumu kritik bir hal almaktadır. Raman Mihika nın yanına gider ancak Ishita nın orda olmadığını görünce hayal kırıklığı yaşar. Bu sırada Ruhi den telefon gelir. Raman’a hangi otelde kaldıklarını söyler. Raman otele gittiğinde Ishita nın ateşler içinde olduğunu görür. Onları eve götüren Raman mutluluktan ağlamaktadır. Ishita kendine geldiğinde Ruhi yi Şagun’a vermeyeceğini söyler. Raman herşeyin iyi olacağını söyleyerek ona sarılıyor.

Oldukça heyecanlı ve güzel bir bölüm özetini sizlerle paylaştık. Özetleri beğeniyor ve sitemize destek olmak istiyorsanız bir reklama tıklamanız yeterlidir. Özetlerle ilgili istek ve çnerilerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 98. Bölüm Özeti 31 Ekim Çarşamba Tüyoları # İşita Ruhi’yi Kaçırır” üzerine 1 yorum

  1. &Aynur& dedi ki:

    vayyyyyy caninaaaaaaaa ne aksiyonlu bir ozet hazirlamissiniz)))
    elinize emeginize saglik Pinar ablam ellerin dert gormesinn)))
    harikaa ozet on numaraaa vayyyyyy caninaaaaaa 😮 😮

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.