Sev Yeter 97. Bölüm Özeti 30 Ekim Salı Fragmanı # Ruhi ve Adi’nin Velayeti Ne Olacak ?

Burak 18 Eki 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 97. Bölüm Özeti 30 Ekim Salı Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde Rinki ile Mihir evlenirken Şagun’un yaptığı plan da Romi nin söylemesi ile boşa çıkar. Raman bu olaya çok hiddetlenmiş ve Şagun’u kolundan tutarak dışarı atmıştı. Adi ise annesini tercih etmek zorunda kalmış gözü arkada kalarak evden gitmişti. Onun melül melül bakışı belleklere kazınmıştı. Raman Adi nin velayetini almak için avukatına başvuru yapar. Adi ile Şagun bir otel odasına yerleşmiştir. Adi geldiği yeri özlediğini ima edince Şagun sinirlenir. Adi de giderse beni kim kabul ediyor diye düşünmeye başlamıştır. Adi kozunu iyi oynaması gerektiğini öğreniyordur. 30 Ekim Salı günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 97. bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Mihir ve Rinki beraber dolaşırken Mihika ile karşılaşıyorlar. Mihika onların evliliklerini  tebrik eder. Mihir gerçek bir arkadaşla evlendiğini söyler. Mihika ayrılırken Rinki Mihir’in unutmasının güç olacağını düşünür. Bala ve Vandu doğum için egzersiz derslerine katılırlar. Orada Sarika yı da görürler. Vandu Sarika ile Romi hakkında konuşur. Romi nin yaşından dolayı şımartıldığını söylüyor. Evlendikten sonra olgunlaşacağını belirtir. Bu çocuğun babasız doğmamasını ister. Sarika bunların daha öncekinde kaldığını belirtirken onlardan yardım almayacağını söyleyerek gider.

Raman Adi nin velayeti için para vermeye razıdır. Şagun Adi yi vermeyeceğini söylerken Raman’a iyi bir ders vermeyi düşünmektedir. Adi Raman’ın evini arar ve Bay Bhalla ile konuşur. Onun doğum gününü kutlar. Bay Bhalla telefonun sesini mikrofona verir. Evdekiler coşarken Adi İyi ki doğdun dede diyerek şarkı söyler. Raman ve ailesi Bhalla nın doğum gününü anımsatan Adi den dolayı mahcup olurken Adi mutludur. Şagun ise Adi nin telefonundan dolayı şoktadır. Ertesi gün İşita Raman’a doğum için ne tasarladığını sorar. Raman yanıt vermiyor. İşita öfkeleniyor ve ben de konuşmayacağım diyor. İkili yazı ile iletişim kurmaya başlıyorlar.

Raman bu oyuna son vermek için İşita nın elini yakalar ve ne yapacağız diye sorar. İşita yeniden konuşmak istemez. İkili birbirleriyle itişirken yatağa düşüyorlar. İşita parti vereceklerini söyler. Bu sırada Şagun’un avukatından telefon gelir. Raman hemen gider. Şagun para karşılığında Adi yi Raman’a vermiştir. Şagun oğlumu kaçırdın derken Raman hayır diyor sen oğlunu sattın diyor. Şagun Raman dan nefret ettiğini söyler. Bay Bhalla nın doğum günü partisi devam ederken Raman Bhalla ya çok özel bir armağan aldığını söyler.

Herkes Raman’a bakarken Raman Adi nin velayetini Şagun dan aldığını söyler. İşita Şagun bunu hiç zorlanmadan nasıl verdi diye düşünürken Raman Şagun gerçekleri kavradı diyor. İşita bazı şeylerin yanlış gittiğini düşünüyordur. Raman’ın birisiyle kredi almak mevzusunu konuştuğunu dinler. Sarileri düzenlerken Raman ve Şagun’un imza attığı kağıtları görür. İşita onları okumadan Raman gelir ve onların çalışma kağıtları olduğunu söyler.

Sev Yeter 30 Ekim Salı Özeti 97. Bölüm Tüyoları Devam Ediyor

Sev Yeter dizisinde Herkes Adi nin gelmesini beklemektedir. Adi de büyük bir coşkuyla Raman’ın yanına gitmeyi bekliyor. Raman’ın evinde hooli kutlamaları yapılıyor. Konuta gelenlere boya serpiliyor. Ancak İşita kendisine boya sürülmesini istemez. Mihir ve Rinki de eve gelirler. Onlarda boyalardan kısmetini alırken Raman İşita yı kolluyor. Sev Yeter

Raman İşita nın yanına gider ve neden oynamadığını sorar. İşita geçen sene oynadıklarını söyler. Raman onu boyadıktan sonra bir de renkli su küvetinde iyice boyaya daldırıyor. İşita boya çanağına dönerken Raman onu duş almaya götürüyor. Mihika geçen senenin holi bayramını videodan izlerken hüzünlenmektedir. Vandu gelir ve holi bayramını kutluyor. Mihika buna çok neşeleniyor. Ashk’un bir iş için dışarda olduğunu söyler. Raman İşita yı duşa sokarken coşkulu dakikalar yaşanıyor. İkili birbirine hiç olmadığı kadar yakınlaşıyor. Raman duşunu alan İşita yı odaya götürüyor. Burda da romantik yakınlaşmalar devam ederken Ruhi herşeyi sesiyle bozuyor.

Ruhi yanlarına gelir. Bu gün Adi nin geleceğini söyler. Bundan sonra her şey iyi olacak diyor. Bhalla ailesi Adi nin gelmesini 4 gözle beklerken Raman Şagun’u arıyor. Ancak Şagun’un otelden çıktığını öğrenir. Stresli bekleyiş Adi nin gelmesi ile sona eriyor. Herkes Adi ye sarılırken Şagun pimi çekilmiş bomba gibi bekliyor. Raman Adi den dolayı Şagun’a teşekkür ederken Şagun neden bana teşekkür ediyorsun diye soruyor. Raman Adi karşılığında ayda 4 lak vermeyi kabul ettiğini söylüyor. Şagun kağıtları iyi okumasını istiyor. Böylece karmaşıklığın gideceğini belirtir. Raman ve İşita imza atılan kağıtları analize gidiyorlar.

Raman kağıtları okumadan imza attığını söyler. İşita ve Raman şoktadırlar. Kağıtlarda Şagun Ruhi nin velayetini almıştır. İşİta bu dokümanı okumadan imza atan Raman’a çok kızar. Raman da şoktadır. İşita dokümanları alarak Şagun’un yanına gider. Ondan Ruhi yi almamasını ister. Şagun büyük bir sakinlikle dokümanlara imza atan Raman’ı sorumlu tutar. İşita nın ikna gayretleri hatta ayaklarına kapanması Şagun’u etkilemeye yetmez. Şagun Adi yi alır ve onlara 24 saat verir. Bu zaman zarfında kağıtlarda bir şey tespit ederlerse Ruhi nin yanlarında kalacağını söylüyor. Adi de bu gidişatta afallamıştır.

Raman avukat ile konuşur ve Şagun bizi kandırdı der. Abhi ona Basen den bahseder. Onun çok iyi bir avukat olduğunu söylüyor. Raman ve Bala onu görmeye gidiyorlar. Basen pazartesine kadar bir şey yapamayacağını söyler. İşita da Ruhi nin velayetini veren yargıçla konuşmak ister ancak yargıç da kent dışındadır ve 10 gün içinde gelmeyecektir. Bala bir çözümün olduğunu söyler. Raman’a siyasetçi tanıdığı olup olmadığını sorar. Raman bir tane olduğunu söyleyince Bala hadi gidiyoruz der. Şagun avukatını arar. Avukat yasal yollardan hiç bir mesele çıkmayacağını Ruhi nin sabah kollarında olacağını söyler.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.