Sev Yeter 96. Bölüm Özeti 29 Ekim Pazartesi Fragmanı # Raman Şagun’u Evden Atar

Burak 18 Eki 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 96. Bölüm Özeti 29 Ekim Pazartesi Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde Şagun planında başarılı olmuştur. Amrita nın Nikhil ile ilişkisini öğrenen Şagun Amrita yı Amerikalardan getirip düğün sırasında herkesi şok etmiştir. Amrita düğün esnasında daha evvel kendisiyle evli olduğunu söylemişti. Bunun üzerine Raman Nikhil’i konuttan atmıştı. Şagun İşita yı yargılamayı sürdürünce İşita herkesi şoke eden bir karar alarak Mihir’in Rinki ile evlenmesini istemişti. 29 Ekim Pazartesi günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 96. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 29 Ekim Özeti 96. Bölüm Fragmanı

Mihir İşita nın önerisini düşünerek Rinki nin yanına gidiyor. Onunla dost olduklarını ancak bir ömür boyu dostluğunun sürmesini isteyerek ona evlilik önerisinde bulunur. Rinki ailesine bakarak herkesi coşturacak bir karara imza atar. Mihir’in önerisini kabul ederken Mihika afallamıştır. Şagun şiddetle buna karşı çıkarken Romi Puri ile gelir. Romi Şagun’un bir şarlatan olduğunu söyler. Puri den herşeyi anlatmasını ister. Pori Şagun’un Amrita yı getirttiğini söyler. Herkes Şagun’a nefret dolu gözlerle bakarken Şagun kardeşinin kasasını atamaya çalışan birisine nasıl inanırsınız diyerek Romi yi niyet gösterir.

İşita Romi nin sorunlu olduğunu kavramıştır ve ondan doğruları söylemesini ister. Romi çocuk sahibi olamayacağını söyleyerek herkesi üzüyor. Şagun’un Puri isminde sahte bir hekimle tanıştırdığını ve kendisinden 5 lakt para istediğini söyler. Bu yüzden parayı almaya zoraki kaldığını söyler. Ben hırsız değilim diyerek ağlarken konuttaki herkesi ağlatıyor. Bayan Bhalla Şagun’un yanına gelir ve ona tokat atıyor. Raman da Şagun’u kolundan yakalayıp dışarı fırlatıyor. Bu sırada hizmetçi Nelu Adi ve Ruhi yi salona getirmektedir. Adi annesini görür. Şagun, bak oğlum beni nasıl tekmelediklerini görüyorsun diyerek gideceklerini söyler. Adi nereye gideceklerini sorar. Şagun burda can veririm de kalmam artık diyerek Adi ile beraber gider.

Adi giderken arkasını döner. Raman ağlarken geçmişte Adi ile geçirdikleri hoş günleri andırıyor. Sevinç ve üzüntünün beraber yaşandığı gecede Mihir ve Rinki hazır panditte salondan gitmeden evleniyorlar. İşita acaba yanlış karar mı aldım diye düşünürken Şagun’un sesini dinlerler. Şagun bahçede kuyruğu kısılmış köpek gibi haykırmaktadır. İşita ve ailesine ağzı alınmayacak hakaretlerde bulunurken haddi iyice aşıyor. İşita nın onu tokatlaması da süratini kesmiyor. İşita da gereken dersi vermek isterken Şagun elini kaldırıp ona vurmak ister. Ancak araya Raman giriyor. Sabrımı zorlama istersen diyerek onu yolluyor.

Bayan Bhalla fenalaştığında herkes etrafında bir araya gelir. Bhalla Adi nin gittiğini, Romi nin çocuk sahibi olamayacağını söyler. İşita gazetedeki Sarika nın kayıp bültenini görür. İlanı da Raman’ın verdiğini okuyor. Bunu neden yaptığını sorar. Raman Romi nin çocuk için evleneceğini söyler. Bu yüzden onların yine evlenmeleri gerek diyor. Bu arada Sarika ile alakalı bir telefon gelir. İşita ve Raman Sarika nın yanına gidiyorlar. Sarika Romi nin suratını görmek istemediğini söylerken Raman ve İşita nın ikna gayretleri sonuçsuz kalıyor. Konağa geldiklerinde İşita Raman’ın hatalı olduğunu söyler.

Raman Nikhil senin konrolündeydi ancak hata yaptın der. Mihir’e fikrini dahi sormadan ve geçmişini unutarak öneride bulundun ve Rinki nin yaşamını mahvettin diyor. Şimdi beni desteklemelisin diyor. İşita göz yaşlarına boğuluyor. Bu sırada Mihir ve Rinki gelir. İşita göz yaşlarını silerken onları karşılıyor. Raman Adi için yeni bir velayet davası açmıştır. Tebliğat Şagun’ a erişince Şagun çılgına dönüyor. Bayan Bhalla Sarika nın yanına gider. Ondan Romi ile evlenmesini ister. İnsanların çocukları için yaşadıklarını söyler. Çocuk dünyaya geldiğinde adının iyi bir biçimde anılmasını ister. Sarika sonunda Romi ile görüşmeyi kabul eder. Herşey görüşme sonunda netleşecektir.

Şagun ve Raman avukatları vasıtasıyla görüşüyorlar. Şagun Adi nin velayetini vereceğini söylüyor. Bunun için ayda 4 lak para istediğini belirtir. Bu para Raman için çok büyük bir paradır. Raman senin iyi bir anne olmadığını duruşmada kanıtlayacağım diyor. Şagun ayrılırken Raman Adi nin velayetini almak için bir şeyler bulmaları gerektiğini düşünür. Bhalla Romi ve Sarika yı bir kafede buluşturuyor. Sarika Romi den özür dilemesini ister. Romi özür diler ancak Sarika önümde eğilerek özür dile diyor. Romi hiddetlenip kalkmak ister ancak Bhalla onu yakalıyor. Romi diz çöküyor ve kulaklarını tutarak ondan özür diler. Aynı kafede bulunan Bala ve Vandu da onları izliyor.

Sarika 8 aydan beri bu anı beklediğini söyler. Bu herifle evlenmeyeceğini söyler. Beni zorlarsanız polis çağıracağım diyor ve masadan kalkıp gider. İşita Adi ve Ruhi yi alarak onlara dondurma yedirir. Adi annesinin haksız olduğunu söyler. İşita ya yakın davranır…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 96. Bölüm Özeti 29 Ekim Pazartesi Fragmanı # Raman Şagun’u Evden Atar” üzerine 2 yorum

 1. Defne dedi ki:

  SERPİLİM ❤ASİM❤
  ARZUM ❤ZARAM
  demek buradasınız öpüyorum sizleri
  SERPİLİM bize gelmişsin iade-i ziyaret yapayım dedim
  Nasılsınız

  1. songül dedi ki:

   bence güzel hint dizileri tamamı tatlım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.