Sev Yeter 95. Bölüm Özeti 26 Ekim Cuma Fragmanı # Nikhil’in Evli Olduğu Ayyuka Çıkar

Burak 18 Eki 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 95. Bölüm Özeti 26 Ekim Cuma Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizsinde Raman işe başlar başlamaz Ashok ‘un eziyetlerine maruz kalmaya başlamıştır. Ashok ve Suraj bir sürü kalın dosyayı Raman’ın önüne yığarak bir an önce bitirmesini ister. Raman’ın evinde ise eğlence çoktan başlamıştır. Özellikle Nikil ve Rinki’nin dansı şahanedir. Ishita ise dört gözle Raman’ın gelişini beklemektedir. 26 Ekim Cuma günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 95. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 26 Ekim Cuma  Özeti 95. Bölüm Fragmanı

Raman telefonunu sessize alarak çalışmaya devam etmektedir. Ishita onu sürekli arar fakat Raman aradığını duyamaz. Mihika ise abisinin durumuna çok üzülmektedir ve onu kurtarmak için bir plan yapar. Raman nihayet işi bitirip raporu teslim eder. Fakat Suraj’ın onu göndermeye niyeti yoktur.

Ertesi gün bir sunum olacağından bahseder. Raman eli mecbur sunum hazırlamaya başlar. Fakat bu sırada elektrikler kesilir. Elektriği kesen Mihika’dır. Öte yandan Ishita üzerini değiştirmiştir ve gözü kapıdadır. Kısa süre sonra Raman Tamil giyisileri ile kapıda görünür. Herkes Raman’ı alkışlamaya başlar. Romi dans müziğini çalar. Ishita vve Raman harika bir dans gösterisi gerçekleştirirler. Dansın bitiminde herkes var gücüyle onları alkışlar. Sev Yeter 95. Bölüm Özeti Devam Ediyor.

Raman ve Ishita’nın dans ettiği “Jeena Jeena” şarkısı :

Shagun Puri’nin yanına gelince onun tepkisi ile karşılaşır. Puri, Romi’nin kendisini dövdüğünden bahsetmektedir ve işlerine artık beni bulaştırma der. Shagun ise sana daha fazla ücret öderim der. Bu defa Amrita isimli bir arkadaşını karşılayarak bir ötele yerleştirip onunla ilgilenmesini ister. Purti, Amrita’yı karşılamaya gittiğinde Romi de onu takip etmektedir. Puri, Amrita’yı alarak bir otele getirir ve haber vermek için Shagun’u arar. Romi de onun Shagun ile ne işi olduğunu anlamaya çalışmaktadır. Amirta odaya yerleştiğinde çantasını açar fakat çantanın kendi çantası olmadığını fark eder. Hemen uçak firmasını arar. Telefondaki görevli ona bir adres vererek bir saat içinde gelip çantayı almasını söyler.

Ishita  Raman’a yemek servisi yaptığı sırada Rinki’nin evlilik hediyesini sorar. Raman onları balayı için Paris’e göndereceğim der. Ishita biletler nere diye sorar. Raman akşam olmadan ayarlayacağını söyler. Bu sırada Ashok onu arar ve yanına çağırır. Shagun Amirta’nın düğünde ortaya çıkarak Rinki ve Nikhil’in evliliklerine mani olacağını planlarken Puri arayarak Amirta odasında değil der. Shagun öfkelenerek hemen onu bulmasını ister. Sonunda Shagun Amirta’yı bulur ve eve getirir. Rinki ve Nikhil arasında düğün törenleri yapılırken Amirta ortaya çıkar.

Nikhil onu gördüğünde çok gerilir. Amrita sen benimle evlisin nasıl bir başkası ile evlenebilirsin der ve ona bir tokat indirir. Amrita kendisi ile green card almak için evlendiğini şimdide evli olduğu halde başkası ile evlendiğini söyler. Shagun ise planının başarılı olmasının keyfini yaşamaktadır.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir