Sev Yeter 94. Bölüm Özeti 25 Ekim Fragmanı # Raman Ashok’un Çlışanı Oluyor

Burak 17 Eki 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 94. Bölüm Özeti 25 Ekim’de Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde Raman’ın işletmesinde yaşanan hadiseler onu güç vaziyete sokmuştu. Ruhi Raman’ın haysiyetini yerle bir etmişti. Ruhi nin çok ehemmiyetli bir projeyi yanlışlıkla bilgisayardan silmesi ve dolaysıyla Raman’ın iş önerisini kaçırması idare heyetinin tepkisine neden oluri. İdare heyeti başkanı Malhatro Mihir’i yanına çağırarak Raman’ın tam işlerini ona vermişti. Mihir ise bunlardan habersiz Raman’a teşekkür etmişti. Raman şimdi işsizdir ve iş aramaktadır. 25 Ekim Perşembe günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 94. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 25 Ekim Özeti 94. Bölüm Tüyoları

İşita Rinki nin iyi bir adamla evlenmesi için harekete geçmiştir. Rinki kariyerinin her şeyden önde olduğunu söyleyerek evlenmeyi düşünmemektedir. Rinki ye gelen hoş bir evlilik teklifi üzerine İşita Rinki ile konuşur. Evliliğin kariyere mani olmayacağını kendi evliliğinden misallerle açıklar. Rinki ikna olunca damat takımı ailesi ile gelir. Herkes damadı sevmiştir. Rinki fikirlerini onunla paylaşınca damat adayı Nikhil kabul ediyor. Ardından yüzükler takılır. İşita Nikhil’i bir dostundan sorgular. Dostu Nikhil’in çok iyi biri olduğunu söylüyor. Takıların ardından damat takımı ayrılır.

Raman’ın parasal olarak güç vaziyette olduğunu bilen Adi mektep taksiti geldiği halde ondan isteyemez. Şagun da oralı değildir. Ancak İşita Ruhi ve Adi yi mektebe götürdüğünde taksitin ödenmediğini öğrenir ve ödemeyi yapar. Raman ise iş aramaya devam etmekte ancak Malhatro nun iş bulmada mani olmaya çalıştığını düşünmektedir. Şagun gelince kendisinin neden davet edilmediğini soruyor. İşita yanılgılarımızı görmememiz gerekli diyor. Şagun Rinki nin nasıl biri olduğunu sorar. İşita iyi bir insan olduğunu söylerken Şagun bekleyelim ve görelim diye içinden geçirir.

Rinki düğünün çok gösterişli bir düğün olmasını istemektedir. Bunun için Kiara diye bir organizasyonla anlaşır. Ancak kimse Raman’ın durumunu öğrenmiyor. Raman İşita ya vaziyetten bahseder. İşita da ona moral verir. Senin gibi bir CEO ya her yerde iş oluyor diyor. Rinki de vaziyetten haberdar olunca düğünün sade olmasını ister. Raman bir kere evleneceksin diyor ve bu evlilik şanımıza uygun şekilde olmalı der. Mihir Raman’ın yerine işe alındığını öğrendiğinde Raman’ın yanına gelir ve ondan özür diler. İsterse işi bırakacağını söyler. Raman bunu yapmamasını ister. Sev Yeter 25 Ekim Özeti  tüm heyecanı ile devam ediyor.

Bir firmanın CEO alacağını bilen Raman buluşmaya gittiğinde Ashok ile karşılaşır. Ashok firmanın sahibi olduğunu söyleyince Raman gitmek ister. Ancak Ashok onu durduruyor. Raman ile ilişkisinden bahsediyor. Şagun ve Mihika dan dolayı bağları olduğunu söyler. Raman ve ailesinin yaşam standartlarından bahsediyor. Bundan sonra parasız kasvet sürükleyeceklerini söyler. Raman Rinki yi ve Bay Bhalla nın laflarını anımsıyor ve Ashok’un yanında çalışmayı kabul ediyor. İşita Raman’a görüşmenin nasıl gittiğini sorar.. Raman çok iyi bir görüşme yaptıklarını ve yüksek bir ücretle CEO olduğunu söyler. İşita neşeleniyor.

Suraj Raman’ın işe alındığına inanamıyor. Ashok gerçek olduğunu söyler. Raman’ın işine sadık birisi olduğunu ve işlerine kinini yansıtmayacağını söyler. Suraj işvereni köle yaptın diyor. Mihika onları dinliyor. Raman ilk iş gününde erkenden İşita tarafından kaldırılıyor. Ona kupasını gösteriyor ve bunlardan daha çok alacaksın diye Raman’a moral verir. Raman annesinin duaları ile işine gider. Ashok erken saatte gelen Raman’a takılıyor. Orta sınıf insanların işlerine tam zamanında geldiklerini söyler. Kafasına göre takılmasını ister. Raman Rinki nin işlevinden dolayı erken gitmek istediğini söyler. Suraj işlerini tamamlayınca gidebileceğini söyler.

Raman işini kaybetmemek için susması gerektiğini öğreniyor. Raman burada çalıştığının ailesi tarafından öğrenilmesini istemez. Ashok ve Suraj kalan işlerin evde yapması için Raman’ı eve götürüyorlar. Raman Mihika nın kendisini görmesini istemez. Ashok onun evde olmadığını söyler. Ancak eve geldiklerinde Mihika ile karşılaşır. Ashok trajik olduğunu söyler ve bu gidişatı ona gizleyemezdim diyor. Raman işe geri dönelim der. Ashok ve Suraj Raman’ın gitmesine mani olmak için ona dosyalar verir. İşlerini tamamlayınca gitmesini ister. Rinki nin ise işlevi başlamıştır ve herkes Raman’ı beklemektedir…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.