Sev Yeter 92 Bölüm Özeti 23 Ekim Salı Fragmanı # Raman Romi’ye Ölümüne Dayak Atar

Burak 16 Eki 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 92 Bölüm Özeti 23 Ekim Salı Neler Yaşanacak ?

Sev yeter dizisinde Raman parayı çalan şahsın Romi olduğunu düşünmektedir ve Romi yi beklemeye başlar. Romi Şagun ile tartışır ve aldatıldığını söyler. Kusurunu telafi edeceğini belirtiyor. Şagun herkese iktidarsız olduğunu söylerim diye şantajda bulunuyor. Bayan Bhalla nın kalp krizi geçirebileceğini söylerken ağzını sıkı yakalamasını ister. Romi naçar kalıyor. 23 Ekim Salı yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 92. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 23 Ekim Özeti 92. Bölüm Fragmanı

Romi Raman ile karşılaşır ve hiç bir şey olmamış gibi davranır. Raman Romi yi hırsızlıkla yargılıyor ve öldüresiye hırpalıyor. Onu Appa nın ayaklarına atıyor ve özür dilemesini ister. Romi Şagun’u görür ve onun şantajını anımsıyor. Appa Romi den ayağa kalkmasını ister. Bay Bhalla bundan sonra kim Romi yi korunmaya kalkarsa karşısında beni bulur diye kızıyor ve onu polise bildirebileceğini söyler. Raman Romi nin her zaman başlarını eğdirdiğini söyler. İlk olarak Mihika nın görüntülerini yayınladığından ardından Bala ya şantaj yaptığından şimdi de Appa nın şerefini rencide ettiğinden bahseder. Romi odasına gider.

Adi kamptan gelir. Bhalla nın hüzünlü hali onu görünce yerini keyfe bırakır. İşita Şagun’un Adi yi unuttuğunu söyler. Adi annesinin nerde olduğunu sorar. Adi annesine sarılırken onun İyer’lerin evinde olduğunu öğrenir. Şagun İşita beni konuttan kovdu derken Raman çocuğun önünde yeni bir dram yapmamasını ister ve İşita nın böyle bir şey yapmadığını söyler. Raman İşita ile evli olduğunu bu nedenle Şagun’un başka bir yerde kalmasının daha doğru olduğunu düşündük diyor. Adi den konutlarında kalmasını ister. Şagun Adi yi çağırıyor. Adi annesinin yanına giderken Bayan Bhalla ağlamaktadır.

Amma, Bayan Bhalla nın yanına gelir ve Adi için kaygılanmamasını istiyor. Şagun’dan  hoşlanmadığını ancak Adi nin Ruhi ve Sharavan dan değişik olmadığını söylüyor. Bayan Bhalla yaptığı yemekleri götürmesini istiyor. Raman Appa nın yanına gider ve her şey için ondan özür diler. Appa nın yine büroda işe başlamasını istiyor ancak Appa teşekkür ederek geri çevirir. Raman siz işe dönene kadar kendimi kabahatli göreceğim diyor ve Amma dan Appa yı ikna etmesini istiyor. Pammi Rinki için bir adayın olduğunu söylüyor ve Bhalla dan onları kabul etmelerini istiyor. Raman çok iyi düşünmelerini istiyor.

Romi Şagun’un cüzdanını elinden alır. Konuttan kovulduğunu ve mağduriyet yaşadığını söyler. Annesine gerçeği anlatırsa onu öldüreceğini söyler. Şagun konuttaki aktifliğini artırmayı düşünür. İşita gece yarısı muayenehaneden bir telefon alıyor. İşita yataktan kalkarken Raman’ı göremez ancak iş acil olduğu için gitmek zorundadır. Muayenehaneye geldiğinde bekçiden anahtarı alır ve içeri girer. İçerde bir çocuğun ağladığını duyar. Eldivenlerini giyip koltuğa geldiğinde Tamil elbiseleri içinde Raman’ı görür. Raman ona evlilikk yıldönümleri olduğunu hatırlatır. Saat 12 yi geçtiğinde gül yaprakları üzerlerinden dökülüyor.

Raman bunun başlangıç olduğunu gerçek kutlamanın akşam olacağını söyler. Romantik anlar yaşanmaktadır. İkili muayenehaneden ayrılırken gece bekçisi ve resepsiyonist mutlu yıl dönümü diliyorlar. Appa ve Bay Bhalla ise İşita ve Raman’ın evlilik yıl dönümlerinin Romi nedeniyle karmaşıklığa geldiğini ve unutulduğunu söylüyorlar

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.