Sev Yeter 91. Bölüm Özeti 22 Ekim Pazartesi Fragmanı# Romi Hırsızlık Yapıyor

Burak 16 Eki 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 91. Bölüm Özeti 22 Ekim’de Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde Şagun Romi nin çocuk sahibi olamayacağını dinlediğinde eline büyük bir kozun geçtiğini düşünmektedir. Bunu en kısa zamanda kullanmaya karar verir. Şagun konuta geldiğinde tadilat olduğunu görüyor. İşita ya yeni bir dolap yapıldığını öğrenir. Ayrıca boya için ustalar yerini almıştır. Bayan Bhalla boyacılara yağı azıcık fazla katmasını ister. Konuttaki boya kokusu Vandu yu rahatsız eder. Vandu evine giderken Şagun’u da Amma nın yanını yolluyorlar. Vandu konutta benim kaidelerim geçiyor diyerek Şagun’u huzursuz ederken Raman, Şagun’un başına gelenleri öğrenir ve keyiflenir.

Sev Yeter 22 Ekim Özeti 91. Bölüm Tüyoları

Şagun Romi yi tenhada görür ve hastalığın hakkında tanıdığı bir hekim olduğunu ve destekçi olacağını söyler. Romi parasının olmadığını söyler. Şagun Raman’ın kartını gösteriyor ve kullanabileceğini söyler. Bu sırada İşita geliyor ve Şagun’un ne çevirdiğini bilmek istiyor ancak onlar bir takım palavralar uydurup giderler. Şagun hekimi arar ve ne olursa olsun Romi yi ikna etmesini istiyor. Romi hekimi arar. Hekim işleri olduğunu ve 2 saat sonra kafede buluşabileceğini söyler. 2 saat sonra kafede buluşurlar. Hekim ona destekçi olacağını söyler. Bunun için 5 lakt para istediğini söyler. Romi bu paranın çok olduğunu söyler.

Hekim çılgın misin çocuk sahibi olmak için 5 lakt para çok mu der. Romi parayı Raman dan almak istemez. Şagun Romi’ye görüşmeyi soruyor. Romi paradan bahseder. Şagun parayı Raman’ın bürosundan çalmasını istiyor. Romi bunu yapamayacağını söylerken Şagun bu para Raman için büyük para diyor ve çalması halinde kimsenin kavrayamayacağını söyler. Romi Şagun’a İblise uyuyor ve gece Raman’ın bürosuna gider. Kameraları kapatan Romi kasadan yeteri kadar para çalıyor. Daha sonra konuta geliyor. Hekim ile görüşen Romi paranın hazır olduğunu söyler. Şagun hekimden dikkatli olmasını isterken yılın dram olayına hazır olmasını ister.

Romi parayı bagajına yerleştirirken bir demet parayı yere düşürür. Bagajını hazırlayan Romi paraları yerleştirirken içeri Rinki giriyor ve Romi ye takılıyor. Rinki onun nereye gittiğini merak ederken Romi bir dostunun düğününe 2 günlüğüne gittiğini söyler. Rinki Romi nin düşürdüğü para demetini bulur. Romi paranın Bunty’nin armağan parası olduğunu söylüyor. Romi konuttan ayrılırken konuttakilerin gelmemesini ister. Vandu nun bebeği için duş işlevi yapılacaktır. İşita hazırlanırken Raman içeri girer. İşita nın iğnesi yere düşer. Raman vermeye çalışırken iğne elini kanatır. İşita hemen Raman’ın  parmağını emer. Romantik- Duygusal anlar yaşanır.

Raman Appa yı telefonla arayarak ufak kasanın anahtarını almasını ister. Appa da bürodaki Peon’a anahtarları vermesini ister. Şagun bunu görür ve Raman’ın Appa hakkında ne düşüneceğini merak ediyor. Ertesi gün müdür Appa ile hesaplar suratından konuşmak istiyor. Appa Vandu nun bebek duşu işlevine gelir. Çantasındaki parayı Bala ya verirken Bala nın annesi onları görür. Appa nın bu işlere çok fazla para tükettiğini düşünüyor. Sev Yeter 22 Ekim Pazartesi Özeti devam ediyor.

Duş işlevi devam ederken işletmenin müdürü gelir ve paranın çalındığını söyler. Appa nın odasında bulunan paralar herkesi şoka sokarken Appa Vandu nun işlevi için Amma nın mücevherlerini bozdurduğunu itiraf ediyor ve elindeki fişleri gösterir. Müdür ondan özür dilerken Raman müdürden istifasını ister. Romi ise operasyon için sağlık kurumuna gittiğinde Puri isminde bir hekimin bulunmadığını öğrenir. Romi kazıklandığını anlamışitır. Raman ise hırsızı bulmak için kamera kayıtlarını inceler ancak kameraların kapandığını öğrenir. Ardından kasanın başka anahtarının Romi tarafından bilindiğini öğreniyor.

Raman Rinki den Romi nin bir deste parasını gördüğünü öğrenir. Rinki Romi nin dostunun düğününe gittiğini öğrenince Raman Bunty’i arar ve Romi nin düğüne gitmediğini öğrenir. Raman şimdşi dört gözle Romi’yi beklemeye başlar.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.