Sev Yeter 90. Bölüm Özeti 19 Ekim Fragmanı # Yarışmayı Kim Kazandı ?

Burak 16 Eki 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 90. Bölüm Özeti 19 Ekim’de Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde Şagun şike yaparak İşita nın yarışa girmesini yasaklamak istemiş ancak İşita nın zekâsı buna mani olmuştu. Koşu müsabakası için veliler birer birer birer yerlerini alırken Şagun Adi için çağırılır. Ardından yeniden Ruhi için İşita çağırılır. İşita azıcık gecikerek gelse de üzerine giydikleri ve saç bandı ile yarışmanın dikkat çeken yarışmacılarından olduğunu gösteriyor. Yarışma başlıyor. Kıyasıya bir gayretin olduğu yarış İşita ve Şagun arasında geçer. Sev Yeter .

Sev Yeter 19 Ekim Özeti 90. Bölüm Fragmanı

Şagun kendisini geçmek üzere olan İşita ya bir göğüs darbesi vurarak yere yığar. İşita bir anlık şuurunu kaybederken herkes endişe içindedir. Ruhi İşita ya doğru yanaşıp haykırıyor. İşita seslerden kendisinin kalmalarını istediğini dinleyerek motive olur. Güç de olsa ayağa kalkarak koşmaya devam eder. Bu sırada Şagun rahat rahat kazanacağını düşünerek finale doğru yanaşıyor. İşita çıkmadık candan ümit kesilmez diyerek müsabakaya son bir çabayla asılır. İşita bitiş çizgisini ilk göğüsleyen yarışmacı olur. Şagun ise 2. sırada bitirmiştir. Herkes İşita yı tebrik ederken Şagun kıskançlıktan deliye döner. Romi nin hekimi onu görünce yanına gider.

Hekim konuşmak istediğini söyler ancak Romi konuşmak istemez. Onları dinleyen Şagun hekimin yanına gider ve aileden biri olduğunu ve Romi hakkında bildiklerini anlatmasını ister. Hekim başta kabul etmese de Şagun’un duygusal şantajına boyun eğiyor. Şagun Romi nin bir daha baba olamayacağını söyler. Şagun iyi bir kozun eline geçtiğini düşünmektedir. İşita 1. lik mükâfatını alırken Şagun Romi hakkındaki yeni planları düşünmektedir. Konutta İşita’nın zaferi kutlanırken İşita da Şagun’u ezmeye devam ediyor. Bayan Bhalla Şagun’un yaptığı tüm naneleri anlatır.

Raman onu hemen konuttan kovalım gitsin derken onun Adi için kaldığını söyler. Şagun Romi ile bir kafede buluşuyor. Şagun probleminden haberi olduğunu ve iyileşmesi için ne gerekiyorsa yapacağını söyler. Şagun Romi yi kazanırsa İşita nın bu konuttan ayrılmasının basit olacağını söyler. Mihika Aşhok’u küçük  düşürmek için elinden geleni yapar. Evvel Ashok’u eline bir gül vererek yatak odasına çağırıyor. Ashok dan övgü dinlemek istediğini söyler. Ashok hazır şekilde başlıyor övgüye. Mihika Şagun ile kendisini mukayese etmesini ister. Ashok Şagun’un alerjisinden bahsedince kıyamet kopar.

Mihika Şagun’un herşeyini çok iyi öğreniyorsun ancak yanı başındaki karınla ilgilenmiyorsun diyerek odadan çıkar. Bu durumu Vandu ya anlatacağını söyler

 

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir