Sev Yeter 9 Ağustos Perşembe Özeti 39. Bölüm Fragmanı (2. Kısım) # Ishita Simmi’nin çocuğuna isim verir.

Sev Yeter 9 Ağustos Perşembe Özeti 39. Bölüm’de Neler Yaşanacak ?

Issu bebeğe ismini veriyor.Bayan Bhalla bebeğe altın bir zincir hediye ediyor. Parmet Issu’ya galiba hediye vermesini unuttun diyor. Issu Romi’ye verdiğini söylese de Parmeet Issu’nun elinden hediye almak istediğini söylüyor. Issu Parmeet’e çekinerek hediyesini veriyor. Parmet Issu’ya rituel gereği kendisinden küçük olduğu için onun ayaklarına eğilmesini ondan sonra kutsanacağını söyler. Issu ne yapacağını düşünürken Romi yengesinin yarımına koşuyor Abisinin Parmeet’ten büyük olduğunu dolayısıyla yengesinin de büyük sayılacağını isterse ayağına kendisinin dokunabileceğini söyler. Romi Parmeet’in ayakalarına dokunur ve kutsanmasını ister.

Issu doktorla konuşur doktor Amma’ya kuvvetli ilaç verdiğini söyler bu sebeple kendisini zayıf hissedebilir der. Doktor kazayı yapan bulundu mu diye sorar. Issu hayır der daha araştırıyoruz. Amma kaza yapan beyaz arabada  mavi bir nazar boncuğu olduğunu hatırlar.Ruhi Issu’nun bebeğe verdiği Ananya ismini sevdiğini söyler.

Mihir bir bayanla Issu’nun yanına gelir. Issu kazanın tanığı olan bu byanla tanışır ve ogün neler yaşandığını sorar. Kadın arabanın ağaca çarptığını ve kaçtığını son üç plaka harfini (322 numaralı )gördüğünü söyler. Raman daha sonra eve gelir. Issu ona yemek hazırlar. Raman neden yatmadığını Issu’ya sorar. Issu Ramanı beklediğini söyler. Bebeğe Ananya ismi verdiğini söyler. Raman Parmeet’i sorar. Issu evet der.Ona kazaya şahit olan kadının anlattıklarından bahseder. Raman polise görgü tanığının anlattıklarından bahseder.

Raman kaza yapanı bulacağını söyler. Romi kaza yapan araç belkide tamircide olabilir izin verirsen onu ben bulabilirim der. Gaffurünlü bir tamirci o bize yardım edebilir der. Raman yarından itibaren Romiyi işe aldığını söyler. Subhu ile Romi’yi tanıştırır. Subhu’nun onun patronu olduğunu ve sözünden çıkmamasını söyler seni Subhu eğitecek ayrıca maaş da almayacaksın der.

Issu tamirciye giderek arabayı araştırır.Gaffur tamir ettiği arabanın sahibinin numarasını verir. Issu numarayı arar o aramayı reddeder. Gaffur gizemli biriyle telefonda konuşur ve arabanızı iyi yaptım, bir kadının sizin numaranızı aldı, ve sizi arayacağını söyledi der. Adam aramayı bitirir. Gaffur sinirlenir. Adam sim kartını kırar ve fırlatır. Raman numarayı arar ama ulaşamaz. Bu numaranın sahibini bulmalıyız der.

dizibilgi google play

Sev Yeter 9 Ağustos Perşembe Özeti 39. Bölüm Fragmanı (2. Kısım) # Ishita Simmi’nin çocuğuna isim verir. (5 Yorum)

  1. Günaydın çok güzel yazmışsın Pınar ablacım ellerine sağlık heyecanla yeni bölümlerini bekliyorum

  2. vaybee cok guzel ve heycanli bolumler)))
    yeni ozetleri heycanla bekliyorum pinar abla)))
    kolay gelsin pinar ablamm)))