Sev Yeter 89. Bölüm Özeti 18 Ekim Perşembe Fragmanı # Shagun Ruhi’ye Tokat Atmaya Çalışıyor

Burak 15 Eki 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 89. Bölüm Özeti 18 Ekim Perşembe Neler Yaşanacak ?

Ishita, Ruhi’nin Shagun ile gitmesine bozulur. Shagun ise Ruhi ile alış veri yapmanın keyfini yaşamaktadır. Ishita randevuları iptal ettiği halde kliniğine döner. Yolda Abhi’nin işi bıraktığını söylediği kişiyle karşılaşır. Ishita hırslanmış bir şekilde tekrar eve gider ve elindeki dosyayı Raman’a fırlatarak ona neden yalan söylediğini sorar. 18 Ekim Perşembe günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 89. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 18 Ekim Özeti 89. Bölüm Tüyoları

Raman, Ishita’yı sakinleştirmeye çalışır. Ishita ise Subramanyam’ı gördüm ve başka bir yerde çalışmaya başlamış der.  Raman onu hastalığından dolayı gönderdiğini söyler fakat Ishita buna inanmaz ve Appa ya yer açmak için kovduğunu söyler. Raman eski gömleği pongal şenliklerinde giydiğini gördüğüm için bu kararı aldım der. Appa’nın para yardımını kabul etmeyeceğini bildiğim için ona iş vermeye karar verdim der. Ruhi’nin de neden Shagun ile gittiğine açıklık getirir. Eğer Ruhi’yi biraz tanıyorsam o Shagun’dan intikam almak için gitti der. Bu sözlerin ardından Ishita’nın morali biraz yerine gelmiştir.

Shagun, Ruhi’nin gelmesinden sonra bu fırsatı değerlendirmek için hiç bir şeyden sakınmaz ve arabaya zor sığacak kadar fazla hediye alır. Ruhi ise çok keyifli bir alışverişti Ishita hediyeleri çok sevecek der. Shagun italyan yemeği alacağım dediğinde Ruhi yine Ishita’dan bahsetmeye başlar ve evde yemekleri onun yaptığını anlatır. Bu kadar hediyeye rağmen sürekli Ishita’dan bahsedilmesi artık Shagun’u kızdırmaya başlamıştır. Öte yandan Ishita, Raman’a Ruhi ve Apa için teşekkür eder.

Ruhi parktan geçtikleri sırada durmalarını ister. Spor yapacağım dediğinde Shagun spor günün üç gün sonra olacak der. Ruhi ise o Adi’nin programında öyle benimki bir gün sonra olacak diyerek ısrar eder. Shagun çok yorgunum der. Ruhi hemen eğer Ishita olsaydı benle hemen spor yapardı der. Bu sırada Romi arkadaşı ile konuşmaktadır. Arkadaşı Romi’nin evlenmesini ve çocuk yapmasını tavsiye eder. Romi ise artık beni kimse önemsemiyor Sarika ile evlenip onun çocuğunu bakacağım der.

Raman, Ishita ile bir kafeye gider. Ishita içeride kimsenin olmadığını söyler. Müdür Raman tarafından mekanın kapatıldığını söylerken müzisyenler içeri gelerek sürpriz yapar. Ortam büyük bir romantizmle dolarken Raman, Ishita’ya uzun zamandır sana söylemek istediğim birşey vardı derken telefonu çalar.Arayan Mihirdir ve toplantının iptal olduğunu acilen gelmesi gerektiğini söyler. Raman çok sinirlense de gitmek zorundadır. Ruhi kendini yere bırakarak artık yürüyemem beni kucağına al Ishita olsa beni hemen kucaklardı der. Shagun elindekileri görevlilere verek Ruhi’yi kucağına alır ve ne kadar ağır olduğunu söyler.

Ruhi kucakta eve kadar gelir ve Ishita diye bağırır. Shagun teşekkür edeceğine hala Ishita diyorsun der. Ruhi, yüzünün kirlendiğini ve yıkanmasını istediğini söyler. Shagun sen beninle alaymı ediyorsun der. Ruhi hemen Ishita benim her dediğimi yapardı ve benimle hep güzel konuşurdu sen konuşmuyorsun der. Shagun sana 9 ay baktım nankörlük etme deyince Ruhi bana 6 yıldır bakmıyorsun Ishita benim gerçek annem der. Shagun sinirlenerek Ishita’ya tokat atmaya yeltenir fakat Ishita onu kolundan yakalar. Shagun’a kızarak ben olmasan burda olamazdın der.

Shagun, Raman elinden gelen herşeyi Adi için yapar beni kovarsanız Ben de Adi ile ayrılınca Adi’nin sorunları artacak der. Shagun giderken Ishita kendini kötü hisseder. Fakat Raman’ı Shagun’un elinden kurtaracağını söyler. Raman Mihir’e bir kız bulduğunu söyler Onun bir bankada müdür olduğunu belirtir. Yüzünü pek görmese de etraftakiler tarafından güzel olduğunun söylendiğini anlatır. Bala ve Pathak da evliliğin güzel bir şey olduğunu anlatarak onun banka müdürü kızla tanışmasını tavsiye ediyorlar. Mihir kabul ediyor ve buluşmak için restorana gidince Ashok’un kızın biriyle eğlendiğini görüyor.

Mihika’da aynı restorana gelir. Ashok’u bir kızla görünce masaya yaklaşır. Kadın Mihika’nın kim olduğunu sorar. Mihika eşi olduğunu ve henüz evlendiklerini söyler. Kadın Ashok’u azarlayarak gider. Mihir hemen geleceğini söyler ve Raman’ı aramaya çıkar. Mihika’da Ashok ile tartışmaktadır. Mihika bebeğim olduğunu bildiğin halde nası başkalarıyla fingirdeşirsin diye bağırınca Mihir bebeği öğrenir.

Shagun, Bayan Bhalla’nın yanında Adi’nin günlüğünü hizmetçiye verir. Bhalla günlüğü bulur ve hemen okumaya başlar. Adi’nin kolu yarışına Ishita ile değil Shagun ile katılmasını ister. Bhalla, Ishita’nın yanına gider ve durumu anlatır. Fakat Ishita günlükteki el yazısının Shagun’a ait olduğunu söyler. Bhalla artık her zaman senin yanındayım der. Shagun ertesi gün koşu yarışmasına Adi’nin velisi olarak gider.  Yarışma başlamak üzereyken Ruhi’nin parkuru halen boştur. Hakem son kez Ruhi’nin velisini koşu parkuruna davet eder. Tam yarışma başlamak üzereyken Ishita eşofmanları giymiş bir halde parkura gelir. Acaba yarışmayı kim kazanacaktır…

Keyifli bir Sev Yeter özetini daha sizlerle paylaştık yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayınız…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 89. Bölüm Özeti 18 Ekim Perşembe Fragmanı # Shagun Ruhi’ye Tokat Atmaya Çalışıyor” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    severek izlediğim birdizi. öyleki hep devam etse,

  2. bahar dedi ki:

    Bence kesin işhita kazanır çünkü o bir inci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.