Sev Yeter 88. Bölüm Özeti 17 Ekim Çarşamba Fragmanı # Shagun, Ishita’yı Kıskandırmaya Çalışır

Burak 13 Eki 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 88. Bölüm Özeti 17 Ekim Çarşamba Neler Yaşanacak ?

Şenlik için gelen Tandom, Ishita ve Raman arasındaki gerginliği fark eder. Raman’a aralarında neden bir gerginlik olduğunu sorar. Raman ise bir sorun olmadığını söyler. Tandom nefretin olduğu her yerde sevgi de vardır der. Romi’den müzik açmasını ve herkesin eğlenmesini ister. Herkes dansa kalkar ve Ishita ile Raman birbirlerine bakarlar. 17 Ekim Çarşamba günü yşanacaklara dair tüyoları Sev Yter 89. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 17 Ekim Çarşamba Özeti 88. Bölüm Fragmanı

Raman, Mihir’in kulağına eğilerek birşeyler söyler. Mihir’de Romi’nin kulağına. Kulaktan kulağa yollanan mesajın ardından Simmi aracılığı ile Ishita’ya ulaşır. Ishita yan taraftaki banka bakar. Bankın yanına geldiği sırada Özür dilerim Ishita diyerek Raman’ın notyazdığı kağıdı görür. Ishita kağıtta yazılanı okurken Raman arkasından yaklaşır. Bankta birbirlerine sarılırlarken Shagun onları izlemektedir kıskançlıktan deliye döner. Akşam yemeğine Tandam’da gelir.Bhalla, Ishita’dan Tandom’a iyi bakmasını ister. Tandom ise iyi bir eleman alacağını söyler. Raman, Romi ile dalga geçince Romi masadan ayrılır. Romi’nin kim olduğunu size göstereceğim diyerek çıkar.

Bekçi elindeki kulaklıklarla beraber Ishita’nın yanına gelir. Bunları kazan dairesinde bulduğunu söyler. Ishita oraya gitmesi için kendisini zorlayan Adi’yi hatırlar.  Onun yanına giderek kazan dairesinde senin kulaklıklarının ne işi var der. Adi ne söyleyeceğini bilemez. Bu sırada Shagun gelir. Ishita’ya çocuğu sorguladığı için azarlar. Ruhi de olanları duymaktadır. Ishita odasına gittiğinde Adi’nin masum olduğunu fakat annesi tarafından kullanıldığını düşünmektedir. Ruhi de Adi’nin yanına gider. Ishita’yı tuzağa düşürerek Shagun ile Raman’ın poja yapmasını istedin der. Ishita’nın çok iyi bir anne olduğunu anlatır. Adi bir gün Ishita’nın kötü olduğunuu ve Shagun’un en iyisi olduğunu fark edeceğini belirtir.

 

Adi bir arkadaşı ile konuşmaktadır. Onun dövmesini görünce kendisi de birtane ister fakat Raman buna izin vermez. Shagun ise yaptırabileceğini söyle.r Adi koşarak sen çok iyisin diyerek ona sarılır. Shagun, Adi ile birlikte dövmeciye gider ve kendisine de R harfi ile bir dövme yaptırır. Sabah olduğunda Ishita kahvaltıyı hazırlarken Shagun bileğine yaptırdığı dövmeyi Ishita’ya gösterir. Ishita sakin olmaya çalışır ve çok güzel dövme bunu Raman’ın da grmesi gerekiyor der. Ishita herkesi toplar ve Simmi’ye Ruhi’yi dışarı götürmesini ister. Raman ise olanları anlamaya çalışır.

Shagun hemen R harfi Raman değil Sidney’e gittiğinde Ruhi çok özlediğim için yaptırdım der. Bu sözlere kimse inanmaz. Shagun ağlayarak odasına çıktığı sırada Bhalla drama kraliçesi odasına gidiyor der. Ashok, Mihaka’dan bebeği aldırmasını ister. Suraj ise bebek düşerse bundan baskı yapanları sorumlu tutacağını söyler. Ashok, Suraj’ın konuşmasının ardından mihika’nın yanına gider ve başkasının da olsa bu çocuğu çok istediğini söyler. Baba olmanın hazzını yaşamakistediğini belirtir.

Mihika, Suraj ile ne konuştuklarını sorar. Ashok bebeğimiz ile ilgili konuşuyorduk der. mihika’nın dinlenerek stresten uzak yaşaması gerektiğini söyler. Mihika pis pis sırıtmaktadır. Bu sırada evin eektrikleri kesilir ve Raman, Ruhi’yi Ishita’nın yanına göndererek mum alıp gelmesini ister. Ruhi mesajı Ishita’ya söylediği sırada Shagun’da onları dinlemektedir. Ishita mumları yakıp gittiği sırada Shagun elindeki bardağı yere atarak paramparça eder. Ishita yerleri temizlediğ isırada Shagun da Raman’ın odasına gider. Raman onun arkasından yaklaşarak duygularını açmaya çalışır fakat bu esnada elektrikleri gelir.  Raman neden ses çıkarmadığını Shagun’a sorarken Ishita da gelir.

Shagun elinin kesildiğini belirterek merhem almaya geldiğini söyler. Fakat Ishita ve Raman buna inanmaz. Shagun yine ağlayarak odaya çıkar. Ishita, Shagun’un yanına giderek ona ilaç verir. Tedavi etmenin zor olduğunu söyler. Ruhi ile konuşurlarken beni dinledin ve bardak kırma numarasıyla Raman’ın yanına gitin der. Shagun çok öfkelenir.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.