Sev Yeter 86. Bölüm Özeti 15 Ekim Pazartesi Fragmanı # Mihika Ashok’a Mihirden hamile olduğunu söyler.

Burak 11 Eki 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 86. Bölüm 15 Ekim Pazartesi Günü Neler Yaşanacak?

 

Ishita annesi ile konuşur. Amma kızının olanlar karşısında bu kadar sessiz olmamasını ve  Shagunun evden gitmesi gerektiğini söylerken Ishita bu şekilde herkes mutlu ise kendisinin de mutlu olduğunu ve Ramanın kendisini çok sevdiğini söyler. Amma ağlar ve Ishita ona sarılır. Mihir çok yoğun şekilde çalıştığından şirkette masanın üzerinde uyuyakalmıştır. Raman ve Romi onu bu halde görürler ve Raman acısını unutmak için bu şekilde yoğun çalışmasının kafasını dağıtması için iyi olduğunu söyler.

Adi Ruhiyi annelerini karşılamaya gitmeleri konusunda ikna etmeye çalışır. Ruhi o benim annem değil senin anne der. Ruhi Ishitayı çok sevdiğini ve onun annesi olduğunu sonun babasını bile değiştirdiğini ve çok iyi olduğunu söylerken Adi Ishitayı kötülemektedir. Mihir Ishitaya Mihikayı unutmak için Singapura gitmek istediğini ancak Ramanın kendisine izin vermeyeceğini söyler. Ishita Ramanı ikna etmek için elimden geleni yapacağını söyler. Raman ise Mihirin acıları ile yüzleşmek zorunda olduğunu o yüzden kalmasının daha iyi olacağını düşünmektedir. Shagun Sidneyden döner ve onu karşılamaya Adi ve Raman gelir. Adi annesine çiçek verir. Shagun eve gelir ve Ishita ona annesinin durumunu sorar. Ishita ve Raman samimi bir şekilde konuşurlarken Shagun onları gizlenerek izler ve mutlu anlarını bozmak ister. Ishita Mihir konusunu açınca tartışma çıkar. Shagun tartışmayı alevlendirmek için Ramana neden Mihiri Singapura gönderiyorsun diye sorar. Raman böyle bir şeyin olmadığını Mihirin hiç bir yere gitmeyeceğini söyler. Ishita kararı kendisinin vermesi gerektiğini söylese de Raman Mihire uzaklaşmasının iyi gelmeyeceğini söyler. Shagun da kardeşinin gitmek istediğini annesinden öğrendiğini bunun iyi olmayacağını söyler.

Raman Mihir ile görüşür ve kendisinin burada kalacağını söyler. Mihir gitmemeyi kabul eder ancak bu yüzden Ishita ve Ramanın tartıştığına üzülür. Mhikaya kargodan bir zarf gelir ve Mihika zarfı açınca şok olur. Ashok ne olduğunu sorar Mihika hamile olduğunu söyler. Ashok bayılır ve bu nasıl olabilir ben sana dokunmadım bile derken Mihika çocuğun Mihirden olduğunu söyler.

Romi ile Bay Bhalla bilek güreşi yapmaktadır. Daha sonra Raman gelir ve Romi ile bilek güreşi yapar.Aile üyeleri Romiye destek olur ve  Shagun fırsattan istifade ederek Ramanın destekler gibi yaparak onun eline dokunur. Raman oyunu bırakır ve herkes şok olur. Bunu gören Ishita üzülür. Sahgun Adiye babanı Ishita nasıl oyundan çekti diyerek doldurmaya devam eder. Adi annesinin düştüğü bu duruma sebep olan Ishitaya cephe alır onunla tartışır. Ishita Adiye büyüklerine karşı bu şekilde konuşmamasını söyler. Bu esnada Bayan Bhalla gelir ve Ishitaya daha önce söylediği gibi torunundan uzak durmasını onun küçük olduğunu söyler. Mihir Ishitanın ağladığını görür ve  Shaguna kendi yanında kalmasını söyler. Shagun Raman Adi olmadan yapamaz der.Mihir çok yakında kaldıklarını söyler ve çantasını çıkararak eşyaları toplamasını ister. Adi olanları duyar ve annesi olmadan bu evde kalamayacağını ve annesinin hiç bir yere gitmeyeceğini söyler.

Raman eve geldiğinde Adinin olmadığını ve eşyalarının toplandığını görür. Raman gittikleri için Ishitayı suçlar. Adinin onunla anlaşamadığı için evi terk ettiğini söyler. Bayan Bhalla gelerek Adinin annesi ile Mihirin evine gittiğini söyler. Raman Mihire bu nasıl olur diye kızar ve onun evine Adiyi almaya gider. Raman eve geldiğinde Shagun Ishita ile sürekli kavga ediyorsun bu Adi için iyi değil diyerek Adinin ruhsal durumunu ileri sunar. Raman Ishita Adiyi çok seviyor ve onula hiçbir sorunu yok derken Adi o kadın annemden özür dilemezse o eve dönmem o kadın sana iyi görünmek için böyle yapıyor der. Shagun Adinin gitmesini istese de Adi yalnız gitmeyeceğini söyler. Raman eve gelir ve Adinin Ishita yüzünden eve gelmek istemediğini Ishitaya söyler. Raman Adinin istediği özürü Ishitaya söyleyemez ikilemde kalır. Appa ise damatların katıldığı Pongal etkinliği için yapacağı masraflardan endişe etmektedir. Vandu Mihikayı bu etkinliğe davet eder. Ashok gelmeyeceğini söylese de Mihika onu çocuğun Mihirden olduğunu herkese söyleyeceği konusunda tehdit ederek ikna ediyor

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.