Sev Yeter 83. Bölüm Özeti 10 Ekim Çarşamba Fragmanı # Vandu Mihikanın rol yaptığını anlar.

Burak 03 Eki 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 83. Bölüm  10 Ekim Çarşamba Günü Neler Yaşanacak?

Shagun Ishitaya karşı Adinin beynini yıkamaya devam etmektedir. Mihika ise Ashoktan intikam alma peşindedir. Ishita ve Raman konuşmaktadırlar. Ishita Ramanın geçen gün bahsettiği içi gösteren gözlüğünü ister. Raman gözlüğü verir. Ishita gözlüğü takar ancak içi göstermez bunun üzerine Raman  üstünü çıkarmaya başlar. Ishita odayı terk eder. Amma Shagunun neler yaptığını öğrenmek ve haber almak için Romiye evde yemek yedirir ve bir miktar para vererek Shagunu takip etmesini ister. Romi sadece yemekle bunu yapacağını söyler.

Ashok Mihikanın hazırladığı yemekleri yere atar ve tartışma çıkar. Ashok hizmetçinin yanında Mihikayı haberi olmadığı için azarlar. Mihika Ashoktan yerleri temizlemesini ister ve esnada Suraj gelir tartışmaya dahil olmak ister. Mihikanın haddini aştığını söyler. Mihika onu araya girmemesi konusunda uyarır. Shagun ve Raman Adiyi psikologa götürür. Shagun psikolagu bahane ederek Ramana yakınlaşmayı planlar. Psikalog mutlu bir aile yaşantı ve iyi anlaşan ailenin Adinin sıkıntılarını çözeceğini ve güveninin tekrar yerine geleceğini söyler. Shagun bunu kullanmayı planlar.

Ishita Ramanla kutlayacakları ilk yılbaşını düşünür. Raman ile romantik anlar yaşarlar. Raman yılbaşı için tüm aileye Mihir ile bilet aldırır. Shagun yıl başı ile aynı gün olan evlilik yıl dönümlerinin olduğunu ve bunu kutlayacaklarını söyler. Ishita Shaguna evlilik yıl dönümü tebriği kartı ve çiçekleri görür ve morali bozulur.(Bu çiçekleri de Shagun ayarlamıştır) Raman Ishitanın gönlünü alır ve birbirlerine sarılırlar.

Adi takım elbise kravatını bağlaması için annesine gider. Sahgun bilmediğini söyler ve Ramana bağlatacağını söyler. Raman Shaguna daha önce verdiği ve boşanınca geri aldığı annesini küpesini hediye eder. Shagun elindeki kravatla konuşmaları duyar ve kıskanır. Odasına giderek ağlar. Adi annesini teselli eder. Shagun ise evlilik yıldönümlerini Ramanın hatırlmadığını söyleyerek Adiyi kışkırtmaya devam eder.İki kız kardeş elimdeki her şeyi benden aldılar der. Adi annesine onlar olmasa da yanında kendisinin olduğunu söyler. Yeni yıl partisine geç de olsa katılmayı düşünürler. Ashok ve Mihika da yıl başı için partisine gelmesini ister. Mihika buna karşılık Ashoktan Surajın kendisinden özür dilemesini ister.Ashok özürdilemez deyince o zaman işlerimize karışmamasını sağla der ve Ashok bunu kabul eder.Ashok kardeşinden Mihikadan özür dilemesini ister ve araları iyice bozulur. Ashok ve Mihika partiye gider. Dergi için çekilecek pozları bahane eden Ashok Mihikaya sarılır.

Raman ve ailesi Mihir ve Bala dahil partiye gitmek için evden çıkarlar. Tüm aile partiye girerken Ashok Mihikaya sarılark dans etmektedir. Tüm aile şok olur. Ayrıca daha sonra Ashok sinsi bir plan yaparak spikeri dans etmeleri için anons ettirir. Ashok ve Mihika dans ederlerken Shagun ve Mihir sinir olurlar. Dans bitiminde Mihika yaptıklarından ötürü bir köşede Ashoka kızarken ve onunda ağlarken Vandu konuşmaları dinler ve Mihikanın rol yaptığını anlar. MMihir ise sinirinden içtikçe içmektedir. Ishita kardeşinin yanına gider ve Mihire acı verdiğini kendine çeki düzen vermesi gerektiğini söyler. Vandu konuşmaları duyduğunu Ishitaya söyler. Ishita bunu tahmin ediyordum diyerek ağlamaya başlar. Vandu ve Ishita Mihikayla tuvalette konuşmak isterler ancak Mihika bunu kabul etmez . Ishita morali bozuk olan Adinin yanında gider ve Adi annemin küpelerini takmaya utanmıyor musun diye sorar. Kardeşin Ashoku, sende babamı aldınız der. Ishita psikologun dediklerini düşünür.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 83. Bölüm Özeti 10 Ekim Çarşamba Fragmanı # Vandu Mihikanın rol yaptığını anlar.” üzerine 2 yorum

  1. mahri dedi ki:

    Ilk benim hediyem…

    1. Pınar dedi ki:

      🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.