Sev Yeter 82. Bölüm Özeti 9 Ekim Salı Fragmanı # Shagun Ishitaya karşı Adiyi doldurmaya devam eder

Burak 02 Eki 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 82. Bölüm  9 Ekim Salı Günü Neler Yaşanacak?

Ashok Mihikanın ailesini küçük düşürmek için yemeğe evlerine çağırmış hatta onar ile aile fotoğrafı bile çektirmiştir. Buna çok sinirlenen Mihika telefondan çekilen tüm fotoları siler. Ashok ve Suraja yaptıklarını ödetmek ister.

 

Ishita Ruhiyi yatırır ve sonra Adi’nin odasında olmadığını fark eder. Adi bankta oturmakta ve soğuktan titremektedir. Ishita neden dışarı çıktığını sorar. Adi herhangi bir şey söylemez, kendini kötü hissettiğini söyler. Ishita Adiyi Ramanın yanına getir ve ona ona her şeyi anlatır. Adi babasına sarılır ve birlikte uyurlar. Raman bundan çok etkilenir, duygulanır ve daha önce Adinin ona sarıldığı anı hatırlar. Ishita sabah baba ve oğlu birlikte yatarken görür. Adi sabah kalktığında yatağı ıslattığını fark eder ve kimse görmeden yıkamaya başlar. Ishita ne olduğunu sorar ve Adi şurup döküldü onu temizliyorum der. Ishita hizmetçilerin yıkamasını söyler. Adi burada misafir olduklarını kendisi işini yapabileceğini söyler. Ishita burası sizinde eviniz der. Bu esnada Shagun gelir Adi ona Ishitanın söylediklerinden bahseder, burası bizimde evimizmiş der. Shagun ona kızar ve Adiyi yine Ishitaya karşı doldurmaya başlar.

Ishita Adi için yılbaşı partisi düzenlemeye karar verir. Bay ve Bayan Bhallalar noel baba kıyafeti giyerler. Ramanda noel baba kıyafeti giymiştir ve bu Adinin çok hoşuna gider. Ishita ve Raman Adi için aldığı hediyeyi verecekken Ishita onu bulamaz çünkü Shagun onu saklamıştır. Adi hediye alamamasına çok üzülür bu evde beni kimse sevmiyor der. Shagun ise ona iş bulduktan sonra hediye alacağını söyler Ishita bunun üzerine kendisine Ramanın aldığı tableti hediye olarak Adiye verir. Adi çok sevinir ve babasına sarılır. Shagun ise kıskanç bakışlarla Ishitaya bakar. Bayan Bhalla ise yılnbaşı hediyesi olarak Raman ve Ishitaya balayı için kalacakları bir otel ayarlamıştır.

Ishita Adinin ıslattığı çarşafı kokladığını görür ve neden yaptığını sorar. Adi şurup lekesinin çıkıp çıkmadığını kontrol ettiğini söyler. Ishita Adiyi annesinin evine Hint yemekleri yemeğe götürür. Adi Bala ve Shravanın birbirleriyle olan konuşmalrını görür ve imrenir. Mihika ise Ashoktan intikam almak için kredi kartından yüklü miktarda alışveriş yapar . Ashok bu duruma kızar ancak Mihikanın konuşması sonrasında ses çıkaramaz. Mihika bu daha başlangıç der.

Shagun iş arama bahanesiyle arkadaşlarının yanına gider .Arkadaşları ona Raman konusunda gaz verir. Shagun evden çıkmayacağını Ramanın onun olacağını söyler. Ishita Ruhiden Adinin altını ıslattığını öğrenir. Ishita bu durumu çözeceğini, öğretmeni ile görüşeceğini söyler ve Adinin bu yüzden saldırgan olduğunu düşünür. Adi Shravan ile kavga eder. Ishita araya girer ve onları yatıştırır. Daha sonra Shagun Shravanla kavga eden Adiyi hırpalar. Bu şekilde davranmaya devam edersen bizi evden atacaklar diyerek onu tehdit eder. Raman Shagunun bu şekilde davranmasına kızar. Raman oğluna destek çıkar Adinin gülmesini ister. Adi için her şeyi yapacağını söyler.

Ishita Adinin durumu ile ilgili Ramanla görüşür ve onu psikologa götürmeyi planlarlar. Shagun bunu duyar ve Adiyi sana elektrik şoku verilecek diye korkutur. Raman Shagunun söylediklerini duyunca ona kızar. Shagun yine sinsi planlarına devam der ve psikologa para vererek Adinin anne babası ile görüşmeye gelmesi gerektiğini söyletir. Ishita Ramanın böyle bir durumda kalması gerektiğini söyler. Balayı için Dubayide otele gidecek olan Ishita ve Raman planlarını iptal eder.

 

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 82. Bölüm Özeti 9 Ekim Salı Fragmanı # Shagun Ishitaya karşı Adiyi doldurmaya devam eder” üzerine 2 yorum

  1. ayperi dedi ki:

    Ilk benim

    1. Pınar dedi ki:

      ayperi tebrik ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.