Sev Yeter 81. Bölüm Özeti 8 Ekim Pazartesi Fragmanı # Mihir Mihika ve Ashok’un evlendiğini öğrenir.

Burak 01 Eki 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 81. Bölüm 8 Ekim Pazartesi Günü Neler Yaşanacak?

Ishita Mihikanın söyledikleri karşısında daha fazla dayanamayarak ona tokat atar. Mihika Ramana eşini dövmeye hakkın yok diyerek çıkışır. Kocasına sahip çıkar. Ishita ve Ramana gitmelerini söyler. Ishita kardeşine pişman olacağını söyler ve ağlamaya başlar.Raman Ishitayı sakinleştirmeye çalışır. Mihika rolünü çok iyi yapar. Ishita ve raman gittikten sonra Ashok Mihikaya yakınlaşmaya çalışır ve ona dokunmak ister. Mihika kendisine dokunmamasını söyler.

Ashok kardeşi Suraj ile görüşmektedir. Suraj herkesin kendisini komada zannetmesinden memnundur. Ashok Shagunun kendisini bıraktığını ve Mihika ile evlendiği için kendisini şanslı hissetmektedir. Bir taşla iki kuş vurduğunu kardeşine söyler.


Ishita kardeşinin Ashok ile evlenmesine imkan dahi vermezken olanlar karşısında şok olur. Raman paranın her şeyi değiştirebileceğini söyler. Ishita ve Raman olanları mihire nasıl anlatacaklarını düşünmektedirler. Shagun ise Bayan Bhallalarda kalmaktadır. Bhallalar onun bir an önce gitmesini istemektedir. Shagun Adi ile konuşur. Adi Ishita iyi birisiymiş derken Shagun bütün bu yaşananların onun yüzünden olduğunu söylüyor. Hatta Shagun Ashok Ishita yüzünden Mihika ile evelendi der. Ishitanın babasını kandırdığını söyler.
Raman ve Ishita kendi odalarını Adi daha rahat etsin diye Shaguna verirler ve salonda kalırlar.


Adi su almak için odadan çıkar ve salonda aynı yatakta babası ve Ishitayı görünce şok olur. Ishita Adi keşke bizi bu şekilde görmeseydi der. Raman yanlış bir şey yapmadıklarını karı koca olduklarını söyler. Adi odaya geri döner . Shagun elindeki Ashokun resmine bakarak ağlamaktadır. Adi bu durum karşısında kendisini kötü hisseder.


Adi ödevlerini yapmak için Rominin bilgisayarını alır. Romi izinsiz bilgisayarını alan Adiy kızar . Bayan Bahallada Romi ye Adiye kızdığı için kızar. Mihika akşam yemeğinde Surajı görünce şok olur. Ashok kardeşinin iyileştiğini söyler. Mihika buna çok sinirlenir. Ashok yemeğe hem Surajı hemde Mihiri davet etmiştir. Kendisine kızan Mihikaya asıl misafirimiz birazdan gelecek der. Mihir eve gelir ve Ashok’a kendisini neden çağırdığını sorar .Ashok seni karımla tanıştırmak istiyorum der. Ashok Mihikaya seslenir ve Mihir şok olur evi terk eder. Mihika odasında Mihiri düşünerek ağlamaktadır. Mihir ise Mihikanın bunları kendisine nasıl yaptığını düşünür.

Amma evde Shagunu görünce şaşırır ve onun ayrılmasını ister. Ishita onları durdurur ve Adinin Ramanın oğlu olduğunu ve burada kalacaklarını söyler. Anne ve babasına karşı çıkar. Amma ve Appa olanlar karşısında sinirlenir ve evden ayrılırlar. Shagun iş bakmaktadır. Adiye hiç de iyi olmayan bir ev tutmayı planlar. Bayan Bahalla ise Adinin gitmesini istememektedir. Ishita Shagunu ikna eder ve evde kalmaya devam ederler. Shagun evde kalması için bir şart ileri sürer ve Raman ve Ishitanın odasında kalmayacağını kendisinin Simmi ile  Adinin ise kardeşi Ruhi ile kalmasını ister.

Ashok Mihikayı etkilemek ister. Suraja Mihikanın ona iyi davranmadığını söyler. Ashok damadın geleneklere göre gelinin ailesini yemeğe çıkarmasını bahane eder ve Mihikanın anne ve babasını Bhallaların evlerine giderek yemeğe davet eder. Adi Ashoku evde görünce kendisi ve annesini almaya geldiğini düşünür. Derhal annesine haber verir ve bavulları toplayarak Ashokun arabasının yanına gider ancak Ashok onu azarlar. Ashok Ammaya Mihikayı çok sevdiğini ve onun üzülmesini istemediğini söyler. Amma kesinlikle davete gitmeyeceğini söylerken Ishita Mihika için gitmeleri gerektiğini söyler. Ve onları ikna eder. İşin aslını öğrenebileceğini düşünür. Raman bu daveti duyunca deliye döner.  Amma, Appa, Vandu  ve Bala yemek daveti için Ashokun evine giderler. Mihika ailesini karşısında görünce çok üzülür ama mutluymuş gibi rol yapar. Ashok aile fotoğrafı çektirmek ister. Aile için aldığı hediyeleri verir.

Raman Mihirin kafasını dağıtmak için Pathak ve Romiyi de çağırarak parti verir. Raman sarhoş olur ve eve bu şekilde gider. Ishita eve sarhoş şekilde gelen Ramana neden alkol aldığını sorar. Raman Mihirin moralini düzeltmek için der. Ishita Ramana kitap verir ve okumasını içkili olup olmadığını bu şekilde anlayacağını söyler. Shagun Simmiye eskiden bu ev benimdi onu Ishitadan geri alacağım der.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.