Sev Yeter 80. Bölüm Özeti 5 Ekim Cuma Fragmanı # Ashok şantajla Mihika ile evlenir.

Burak 30 Eyl 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 80. Bölüm 5 Ekim Cuma  Günü Neler Olacak?

Ishita hava alanındaki görevlilerle görüşür ve Raman için bir plan hazırlar. Raman hava alanına geldiğinde görevliler tarafından durdurulur ve ondan şüphelendiklerini ve sorguya çekileceğini söylerler. Ramana yalan makinesi ile ilgili ekipmanlar takılır ve sorular sorulur. Raman soruları cevaplar. Ishita eşini sevip sevmediğini de sormalarını ister. Raman Ishitayı sevdiğini inkar eder ancak yalan makinesinde kalp atışlarından yalan söylediği anlaşılır. Ishita Ramanın karşısına aniden çıkar  ve Raman buna şaşırır. Ishita elindeki boşanma kağıtları ile kaçan Ramana vurmaya başlar ve Ramanı döver. Maniyi nasıl sevdiğimi düşünürsün seni  aptal der.  Ishita Ramanın her dediğini yapacak birisi olmadığını söyler. Raman devam etmesini ister. Ishita tam onu sevdiğini söyleyecek gibi olur ama söylemez. Raman bir yere gitmiyorum der ve Ishitaya sımsıkı sarılır. Etraftaki herkes onları alkışlar. Ishita ve Raman eve giderler. Evde herkes Ramana çiçek verir. Mani Ishita ve Raman çiftini över. Ramana düşündüğün gibi değil diyerek sakın bir daha birbirinizi terk etmeyin der. Raman ve Ishita söz verir. Raman herkesten özür diler.

Ishita ve Raman uyanırlar ve Ishita Ramana bakarak tartışma yapmadığında ne kadar sevimlisin diyor. Ranmanın onu sevdiğini söylemeden kendisinin de onu sevdiğini söylemeyeceğini belirtiyor. Ben daha inatçıyım der. Raman Ishitaya onu sevdiğini göstermek için romantik bir akşam yemeğine çıkarmak ister. Bunun için bir plan yapar.İş yemeği olduğunu ve Ishitanın onunla gelmesi gerektiğini söyler. Ev halkı Ramanın planını bozmak ve onu sinirlendirmek için Ishitanın başka bir planı olduğunu ve yemeğe gidemeyeceğini söylerler. Raman ailesi ile bu konuda tartışırken Ishita gelir ve yemeğe Raman ile gideceğini söyler. Ruhi Ishitaya babasının hediyesi olarak bir kutu verir ve içinden sari ve mektup çıkar. Ishita yemeğe giderken bu elbiseyi giyecektir.

Shagun kredi kartı limiti düşürüldüğü için sinirlidir. Ayrıca Adi’nin okul taksitlerinde de aksamalar olmuştur. Bunun için Ashok’u arar ve görüşmelerini söyler. Shagun akşam Ashok’un evine gelir ve hizmetçi onu yukarı yönlendirir. Biraz sonra Mihika ile Ashok’u boyunlarında evlilik çelenkleri ile görünce şok olur. Shagun Mihikayı tokatlamak için elini kaldırır ama onu  Ashok tutar ve  Mihika benim eşim bu evde senin yerin yok der. Shagunu evden kovar. Shagun bunu bana nasıl yaparsın diyerek yüzüğünü çıkartır ve yere yığılır.  Shagun barda içkinin etkisiyle kendinden geçmiştir. Resmen yerde sürünür. Adi daha sonra bara gelir ve onu bu halde görür ve ağlamaya başlar. Shagunun yanına giderek onu ayağa kaldırır ve gitmelerini söyler. Shagun taksiye binmek istemez. Yolda Adi annesinin peşinde dolaşır. Sahguna bir motosiklet çarpmak üzere iken son anda durur. Sürücü Shaguna bağırır.Shagun bir çöplüğün kenarına baygın şekilde düşer. Oğlu ise başındadır.

O esnada Ishita akşam yemeği için hazırlanmıştır.  Raman kendisine bu gece çok güzel bir şey söyleyeceğini anlatır. Ishita odaya geldiğine Ramanın ona süpriz yaptığını anlar ve aşkını itiraf edeceğini düşünür. Adi çaresizce babasını arar. Raman tam Ishitaya onu sevdiğini söyleyecekken telefon çalar. Adi babasının derhal gelmesini ister. Birlikte Adinin söylediği yere giderler ve Shagunu o halde gördüklerine şaşırırlar. Onları eve götürürler. Babası Adiye ne olduğunu sorar. Adi Ashok ve Mihikanın evlendiğini annesinin bu yüzden böyle olduğunu söylediğinde Raman sinirlenir ve Ishita ile evi terk ederler. Ashok şantaj yaparak Surajın komada olduğunu ve buna sebep olan Mihiri hapse attıracağını söyleyerek Mihikayı evlenmeye zorlanmıştır. Kendisi ile evlenirse Mihiri şikayet etmeyeceğini söyleyerek Mihikayı evliliğe zorlamıştır. Mihika çok kötü durumda ve Mihir için bunları yapmayı kabul etmiştir. Mihika devamlı ağlamaktadır.

 

Raman ve Ishita Ashok’un evine giderler. Raman Ashok’u görünce elindeki içki şişesini alır onu kafasında kırar ve Ashoku dövmeye başlar. Ishita ise Mihikanın odasına gider. Mihika Ashokun söylediklerini düşünerek Mihir gibi fakir birisi ile evleneceğime Ashok gibi güçlü ve parası olan birisiyle evlendim, geleceğimi düşünmek zorundayım der. Ishita şok olur ve kardeşinin böyle yapacağını hiç düşünmemektedir. Ishita kardeşine tokat atar ve bun sen olamazsın der.

 

 

 

 

 

 

 

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.