Sev Yeter 8 Mayıs Çarşamba Özeti 233. Bölüm Fragmanı

Burak 11 Nis 2019 Sev Yeter  0

Adi kendini feda ederek Aliya’ya asitle saldıran kişinin kendisi olduğunu söyler. Asıl amacı Ruhi’yi korumaktır. Ruhi, Ban Signal’i ikna etmek için Ruhan hayranı kızını kullanmaya çalışır. Fakat kızın geçirdiği bir kazadan dolayı yıllardır yürüyemediğini ve konuşamadığını görünce çok üzülür. Kızı güldürmek için bir şeyler yapmak ister.

Sev Yeter 233. Bölüm Özeti

Ishita, Abhi ile Adi hakkında konuşmaktadır. Herkes Adi’yi konuşturmaya çalışmasına rağmen Adi tek kelime söylemiyor der ve onun bir şeyler sakladığına emin olduğunu söyler. Terapiste gittikten sonra bir şeyler görmüş ve daha sonra kendi yaptığını itiraf etmiş der. Abhi mutlaka üçüncü bir kişi daha var der ve terapistle görüşmeliyiz der.

Küçük kız arabadan inerek evini çok özlediğini belirtir. Bay Bhalla onu getirir. Eve girdiklerinde medya mensuplarını görürler. Medya, Bhalla’ya Adi’nin suçlu olduğunu kabulleniyor musunuz diye sorar. Bu sırada küçük kız dedemi rahat etmeyin der. Bu esnada Mihika gelerek basın mensuplarını gönderir.

Ruhi sevinerek eve gelir. Bu esnada Raman, Mihir ile konuşmaktadır ve nerede yanlış yaptıklarını sorar. Ruhan ona yanlışlığı düzelttiğini söyler. Ruhi, Signal’in kızı Ruhan hayranıymış onu görmeye gittiğimde Signal ile tanıştım der. Signal bundan sonra işlerinize karışmayacak der. Raman kızlarım işleri yoluna koyuyor fakat oğlum her şeyi berbat ediyor der.

Ruhi terapistten bahseder ve ikinci seanstan sonra bir şeyler oldu der. Acilen Adi ile görüşmeliyiz der. Raman ile birlikte giderler. Ishita, Adi’nin kaldığı ceza evine atılınca Adi şok olur. Abhi bir suçta birden fazla suçlu olabilir der. Ishita, Abhi bir anda suçu ititraf ettiğini söyledi der ve nedenini sorar. Adi daha önce suçumu saklamaya çalışmıştım fakat şimdi itiraf ediyorum hepsi bu der.

Raman ve Ruhi karakola gelirler ve Ishita’nın Adi ile aynı koğuşa yollandığını öğrenirler. Abhi, Adi birini korumaya çalışıyor bu nedenle Ishita’nın ona baskı kurması için onun yanına koyduk der. Raman ile Ruhi, Mani’nin evine giderler ve Mani ve Shagun’a rağmen Aliya ile konuşurlar. Aliya bence terapiste gitsek daha iyi der.

Abhi, Adi’ye Ishita tutuklu kalmaya devam edecek ama sen serbestsin der. Adi bunu yapamazsınız der. Abhi tanıklar var der. Adi tamam her şeyi söyleyeceğim der. Raman ve Ruhi de terapistteki kamera kayıtlarını inlemektedirler. Adi sonunda Ruhan’ı gördüğünü ititraf eder. Bu sırada Raman’da görüntülerde Adi’nin terapiden uyanmasının ardından Ruhan dediğini dudak okumasından anlar.

Raman ve Ruhi hemen karakola giderler. Ishita, Adi’ye iyi düşünmesini söyler. Çocuklarım asla böyle bir şey yapmaz der. Bu esnada Ruhi de gelir. Olan biteni öğrenir ve suçlu olmadığını söyler. Raman o gün neredeydin diye sorar. Ruhi, Simmi ile beraber yardım organizasyonuna katıldığını ve çocuklara şarkı söylediğini anlatır.

Orada çekilen fotoğraflarım var der. Raman çok sevinir. Adi den gördüklerini tekrar anlatmasını ister. Adi o kişinin topuklu ayakkabı giydiğini söyler. Ishita, Ruhi hiç bir zaman topuklu ayakkabı giymez der. Ruhi’ye ve aileye zarar vermek isteyen birisi Ruhan kılığına girerek bunu yapmış der. Adi ve diğerleri evin yolunu tutarlar…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir